Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
International - UEFA Super Cup
23:00, Real Madrid -:- Atletico Madrid

Sweden - Cup
20:00, Karlstad BK -:- Gefle

USA - Major League Soccer
06:30, (Oyun Bitib) LA Galaxy 2:2 Colorado Rapids

Brazil - Serie B
02:15, (Oyun Bitib) Brasil de Pelotas 1:1 Avai FC
04:30, (Oyun Bitib) Ponte Preta 3:1 Criciuma

International - Club Friendlies
18:00, Hertha Berlin -:- Hallescher FC
20:00, Hamburger SV -:- Bayern Munich
20:15, Barcelona -:- Boca Juniors

International - Copa Sudamericana
04:45, (Oyun Bitib) Nacional 1:0 Sol de America

Denmark - DBU Pokalen
20:30, Hvidovre -:- Fremad Amager

Egypt - Premier League
22:00, Nogoom FC -:- Al Mokawloon Al Arab

International - Friendlies U21
20:00, Moldova U21 -:- Armenia U21

Japan - J. League
14:00, 30' Vegalta Sendai 1:1 Shonan Bellmare
14:00, 31' Cerezo Osaka 0:0 Shimizu S-Pulse
14:05, 30' Urawa Red Diamonds 0:0 Jubilo Iwata
14:05, 30' FC Tokyo 0:0 Kashiwa Reysol
14:05, 30' Kawasaki Frontale 0:0 Sagan Tosu
14:05, 31' Gamba Osaka 1:0 Consadole Sapporo
14:05, 30' Vissel Kobe 1:1 Sanfrecce Hiroshima
14:05, 30' V-Varen Nagasaki 1:1 Kashima Antlers
14:35, Yokohama F.Marinos 0:0 Nagoya Grampus Eight

Scotland - Challenge Cup
22:45, Elgin City -:- Arbroath
22:45, Dundee United -:- St.Johnstone U21
22:45, Cove Rangers -:- Montrose
22:45, East Kilbride -:- Spartans FC

Singapore - S.League
15:45, Young Lions -:- Brunei DPMM
15:45, Warriors FC -:- Tampines Rovers FC
15:45, Geylang International FC -:- Home United FC
15:45, Hougang United FC -:- Balestier Khalsa FC

Bolivia - Primera Division - Clausura
23:00, Jorge Wilstermann -:- Guabira

Bosnia-Herzegovina - Premier League
19:00, FK Mladost Doboj Kakanj -:- Siroki Brijeg
19:30, Sloboda Tuzla -:- FK Krupa
19:30, Radnik Bijeljina -:- Celik Zenica
19:30, GOSK Gabela -:- FK Tuzla City
22:15, Zeljeznicar -:- FK Sarajevo

China - Super League
14:00, 31' Shanghai SIPG FC 1:0 Guangzhou R&F F.C.
15:35, Tianjin Quanjian -:- Tianjin Teda
15:35, Beijing Renhe -:- Changchun Yatai
15:35, Jiangsu Suning FC -:- Chongqing Lifan
15:35, Shandong Luneng -:- Hebei CFFC
16:00, Henan Jianye -:- Guangzhou Evergrande
16:00, Shanghai Shenhua -:- Guizhou Hengfeng

China - China League
15:30, Yanbian -:- Dalian Transcendence
15:30, Shijiazhuang Ever Bright -:- Shanghai Shenxin
15:30, Heilongjiang Lava Spring FC -:- Qingdao Huanghai
15:30, Liaoning Hongyun -:- Wuhan Zall
15:30, Beijing BG -:- Shenzhen FC
15:35, Nei Mongol Zhongyou FC -:- Meizhou Meixian Techand
15:35, Zhejiang Greentown -:- Zhejiang Yiteng
16:00, Xinjiang Tianshan -:- Meizhou Hakka

El Salvador - Primera Division - Apertura
01:30, Municipal Limeno -:- Pasaquina

England - National League North
22:45, Darlington -:- Blyth Spartans

Germany - Regionalliga Bayern
17:00, FC Pipinsried -:- Bayern Munich II

Iceland - Cup
23:15, Stjarnan -:- FH Hafnarfjordur

Lithuania - A Lyga
19:00, Atlantas Klaipeda -:- FK Kauno Zalgiris

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 1
06:00, (Oyun Bitib) Puebla 1:1 Monterrey

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 3
04:00, (Oyun Bitib) Leon 2:1 Mineros de Zacatecas

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 4
06:00, (Oyun Bitib) Jaibos Tampico Madero 3:1 Necaxa

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 7
06:00, (Oyun Bitib) Veracruz 0:3 CF America

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 8
04:00, (Oyun Bitib) CD Guadalajara 1:0 Alebrijes Oaxaca

Montenegro - 1. CFL
19:30, OFK Titograd -:- Buducnost Podgorica
19:30, Mornar -:- FK Lovcen
19:30, Grbalj Radanovici -:- Rudar Pljevlja
19:30, Zeta -:- FK Iskra
21:00, Sutjeska -:- Petrovac

Peru - Primera Division - Apertura
02:45, (Oyun Bitib) Sport Boys 1:0 Binacional
05:00, (Oyun Bitib) Alianza Lima 1:0 Ayacucho FC
00:30, Comerciantes Unidos -:- Academia Cantolao

Russia - PFL Zone East
14:00, 34' Sakhalin 0:0 Irtysh
15:00, Sibir Novosibirsk II -:- Dinamo Barnaul

South Africa - Premier Soccer League
21:30, Orlando Pirates -:- Bidvest Wits

South Korea - K-League 1
14:00, 34' Suwon Bluewings 1:0 FC Seoul
14:00, 33' Pohang Steelers 0:0 Jeonbuk FC
14:00, 34' Jeju United 0:0 Daegu FC
14:00, 34' Jeonnam Dragons 0:0 Gangwon FC
14:30, 3' Gyeongnam FC 0:0 Ulsan Hyundai
14:30, 4' Incheon United 0:0 Sangju Sangmu

South Korea - K-League 2
14:00, 34' Seoul E-Land FC 0:0 Daejeon Citizen

Denmark - 3F Ligaen
20:30, Odense Q -:- Ballerup-Skovlunde

Norway - Toppserien
21:00, Kolbotn -:- Lyn Fotball
Dostlarınla Paylaş:

Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri, Tatli.Biz

Qadın ve cemiyyet, Tanınmış qadın simalar, Huquq və qadın haqları, Qadın və din, Qadın və texnologiya, Qadın və təhsil, Şəxsi inkişaf, Fitnes ve pehriz, Pəhriz (diet), Arıqlama sirləri, Şəxsi təcrubə, Fitness, Sellulit, Arıqlama vasitələri, Kokəlmə sirləri, Sağlamliq, Sağlamlıq xəbərləri, Qadın xəstəlikləri, Duzgun qidalanma, Xalq təbabəti, Aroma və fitoterapiya, Kontrasepsiya və abort, Menstruasiya, Masaj

Sitemap:[1][2][3][html][ror][txt]
©Tatli.Biz 2010-2018