Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
International - Copa Libertadores Grp. 1
05:45, (Oyun Bitib) Atletico Nacional 3:1 Barcelona SC
05:45, (Oyun Bitib) Estudiantes 1:0 Botafogo RJ

International - Copa Libertadores Grp. 3
03:30, (Oyun Bitib) Emelec 3:0 FBC Melgar
03:30, (Oyun Bitib) River Plate 1:2 Independiente Medellin

International - Copa Libertadores Grp. 8
05:45, (Oyun Bitib) Gremio 4:0 Zamora FC
05:45, (Oyun Bitib) Guarani 0:0 Deportes Iquique

International - World Cup U20 Grp. A
16:00, England U20 -:- South Korea U20
16:00, Guinea U20 -:- Argentina U20

International - World Cup U20 Grp. B
13:00, Mexico U20 -:- Venezuela U20
13:00, Germany U20 -:- Vanuatu U20

Bulgaria - First Professional League Relegation Playoff
19:45, Montana -:- Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
22:00, Neftochimic Burgas 1962 -:- Slavia Sofia

Croatia - 1. Division
21:00, Slaven -:- Hajduk Split
23:00, RNK Split -:- Osijek
23:00, Cibalia -:- NK Lokomotiva

Ireland - Premier Division
23:45, Bray Wanderers -:- Sligo Rovers
23:45, Cork City -:- Shamrock Rovers
23:45, Drogheda United -:- Derry City
23:45, Galway United FC -:- Bohemian FC
23:45, St. Patrick's Athletic -:- Dundalk
00:00, Finn Harps -:- Limerick

Italy - Serie B Promotion Playoff
23:30, Carpi -:- Frosinone

Mexico - Liga MX Clausura Playoff
07:05, 63' Tigres 0:2 CD Guadalajara

Romania - Liga I Relegation Group
22:30, Pandurii -:- Gaz Metan Medias

Spain - Segunda Division
23:00, Levante -:- UCAM Murcia

Ukraine - Premier League Championship Group
21:00, Chernomorets Odessa -:- Zorya
21:00, Olimpik Donetsk -:- FC Olexandria
21:30, Shakhtar Donetsk -:- Dynamo Kyiv

USA - Major League Soccer
05:35, (Oyun Bitib) Chicago Fire 2:1 FC Dallas

International - Club Friendlies
17:00, Kitchee -:- Tottenham Hotspur
20:30, Falkensee/Finkenkrug -:- Hertha Berlin

Egypt - Premier League
21:00, Aswan FC -:- Al Masry

Germany - 2. Bundesliga Qualification
21:00, Jahn Regensburg -:- 1860 Muenchen

Singapore - S.League
16:30, Albirex Niigata FC -:- Young Lions
16:30, Balestier Khalsa FC -:- Geylang International FC

Algeria - Ligue 1
20:00, USM El Harrach -:- CS Constantine

Argentina - Cup
05:10, (Oyun Bitib) Velez Sarsfield 1:0 Leandro N. Alem

Austria - Erste Liga
22:30, Wiener Neustadt -:- FC Wacker Innsbruck
22:30, BW Linz -:- FC Liefering
22:30, Wattens -:- Austria Lustenau
22:30, SV Horn -:- LASK Linz
22:30, Floridsdorfer AC -:- Kapfenberger SV

Belarus - Premier League
20:00, FK Gorodeya -:- Neman Grodno
21:00, Krumkachy Minsk -:- Isloch
22:00, FK Vitebsk -:- BATE Borisov

Bolivia - Primera Division - Apertura Adecuacion
00:00, Club Petrolero -:- Real Potosi

China - Super League
15:00, Guangzhou Evergrande -:- Chongqing Lifan
17:00, Guangzhou R&F F.C. -:- Shanghai Shenhua

Colombia - Primera A Apertura
05:45, (Oyun Bitib) Patriotas 3:1 Envigado

Ecuador - Serie A - Apertura
02:00, Independiente del Valle -:- Universidad Catolica

Ireland - 1. Division
23:45, Athlone Town -:- UCD
23:45, Shelbourne -:- Cabinteely

Israel - Leumit League Qualification
18:00, Hapoel Nazareth Illit -:- Wazito FC

Latvia - Virsliga
21:00, SK Babite -:- FK Liepaja

Morocco - Botola Pro
21:00, Raja Casablanca -:- Difaa El Jadida
21:00, JSK Chabab Kasba Tadla -:- KAC Kenitra
23:00, Olympic Club de Safi -:- RSB Berkane
01:00, Hassania Agadir -:- Chabab Rif Al Hoceima

Peru - Primera Division - Apertura
01:30, CD UT Cajamarca -:- Juan Aurich
Dostlarınla Paylaş:

Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri

Qadın ve cemiyyet, Tanınmış qadın simalar, Huquq və qadın haqları, Qadın və din, Qadın və texnologiya, Qadın və təhsil, Şəxsi inkişaf, Fitnes ve pehriz, Pəhriz (diet), Arıqlama sirləri, Şəxsi təcrubə, Fitness, Sellulit, Arıqlama vasitələri, Kokəlmə sirləri, Sağlamliq, Sağlamlıq xəbərləri, Qadın xəstəlikləri, Duzgun qidalanma, Xalq təbabəti, Aroma və fitoterapiya, Kontrasepsiya və abort, Menstruasiya, Masaj

[sitemap xml][sitemap html][ror xml][urllist]
Top1

©Tatli.Biz 2010-2017