Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Brazil - Serie A
23:00, America MG -:- Gremio
23:00, Botafogo RJ -:- Bahia

England - Premier League
15:30, 67' Chelsea 1:1 Manchester United
18:00, AFC Bournemouth -:- Southampton
18:00, Cardiff City -:- Fulham
18:00, Manchester City -:- Burnley
18:00, Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
18:00, West Ham United -:- Tottenham Hotspur
18:00, Wolverhampton Wanderers -:- Watford
20:30, Huddersfield Town -:- Liverpool

France - Ligue 1
19:00, Paris Saint Germain -:- Amiens
22:00, Caen -:- Guingamp
22:00, Dijon -:- Lille
22:00, Nantes -:- Toulouse
22:00, Reims -:- Angers
22:00, Strasbourg -:- Monaco

Germany - 1. Bundesliga
17:30, Bayer Leverkusen -:- Hannover 96
17:30, VfB Stuttgart -:- Borussia Dortmund
17:30, Augsburg -:- RasenBallsport Leipzig
17:30, Wolfsburg -:- Bayern Munich
17:30, Nuernberg -:- Hoffenheim
20:30, Schalke 04 -:- Werder Bremen

Italy - Serie A
17:00, Roma -:- SPAL 2013
20:00, Juventus -:- Genoa
22:30, Udinese -:- SSC Napoli

Netherlands - Eredivisie
20:30, PSV Eindhoven -:- FC Emmen
20:30, Excelsior -:- Vitesse
22:45, SC Heerenveen -:- Ajax
22:45, FC Utrecht -:- AZ Alkmaar

Russia - Premier League
12:30, (Oyun Bitib) FC Orenburg 0:0 FC Yenisey Krasnoyarsk
15:00, (Oyun Bitib) Ural 1:1 Krylya Sovetov Samara
17:30, FC Ufa -:- Rubin Kazan

Spain - Primera Division
15:00, 90' Real Madrid 1:2 Levante
18:15, Valencia -:- Leganes
20:30, Villarreal -:- Atletico Madrid
22:45, Barcelona -:- Sevilla

Argentina - Superliga
02:00, (Oyun Bitib) Defensa y Justicia 2:0 Talleres
02:00, (Oyun Bitib) Velez Sarsfield 1:0 Gimnasia LP
04:15, (Oyun Bitib) Colon 1:0 River Plate
20:15, Godoy Cruz -:- Aldosivi
22:30, Lanus -:- Patronato de Parana
00:45, Boca Juniors -:- Rosario Central

Australia - A-League
12:55, (Oyun Bitib) Melbourne Victory 1:2 Melbourne City FC

Austria - Bundesliga
19:00, Salzburg -:- FC Wacker Innsbruck
19:00, LASK -:- Altach
19:00, Hartberg -:- Rapid Wien

Belgium - First Division A
20:00, Royal Excel Mouscron -:- Standard Liege
22:00, Kortrijk -:- St.Truiden
22:00, Royal Antwerp -:- Lokeren
22:30, Genk -:- Eupen

Bulgaria - First Professional League
16:00, (Fasile) Slavia Sofia 2:0 Septemvri Sofia
18:15, Botev Plovdiv -:- Cherno More Varna
21:00, Ludogorets Razgrad -:- Levski Sofia

Croatia - 1. Division
17:00, Rudes -:- Osijek
19:30, NK Istra 1961 -:- Dinamo Zagreb

Czech Republic - 1. Liga
17:00, Sigma Olomouc -:- Zlin
19:00, Pribram -:- Jablonec
19:00, Banik Ostrava -:- Karvina
19:00, Slovacko -:- Teplice

Denmark - Superligaen
18:00, FC Nordsjaelland -:- FC Midtjylland

England - Championship
15:00, (Oyun Bitib) Blackburn Rovers 2:1 Leeds United
18:00, Aston Villa -:- Swansea City
18:00, Brentford -:- Bristol City
18:00, Hull City -:- Preston North End
18:00, Ipswich Town -:- Queens Park Rangers
18:00, Nottingham Forest -:- Norwich City
18:00, Reading -:- Millwall
18:00, Rotherham United -:- Bolton Wanderers
18:00, Stoke City -:- Birmingham City
18:00, Wigan Athletic -:- West Bromwich Albion
20:30, Derby County -:- Sheffield United

Germany - 2. Bundesliga
15:00, (Oyun Bitib) Holstein Kiel 1:1 FC Cologne
15:00, 90' Arminia Bielefeld 2:3 Greuther Fuerth
15:00, (Oyun Bitib) FC Heidenheim 3:0 Magdeburg

Greece - Super League
17:00, Panathinaikos -:- Panionios
19:15, PAS Giannina -:- Panetolikos
20:00, Apollon Smirnis -:- AEK Athens
21:30, AE Larissa -:- Lamia

Hungary - NB I
19:00, Varda SE -:- Mezokovesd SE
19:00, Haladas -:- Vidi FC
19:00, MTK Budapest -:- Budapest Honved
19:00, Diosgyori VTK -:- Ujpest
19:00, Debrecen -:- Paksi SE
21:30, Puskas FC Academy -:- Ferencvaros

Israel - Ligat HaAl
18:00, Maccabi Tel Aviv -:- Hapoel Hadera Eran
20:00, Hapoel Ironi Kiryat Shmona -:- Hapoel Haifa
20:15, Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Hapoel Tel Aviv
21:30, Hapoel Beer Sheva -:- Hapoel Raanana

Italy - Serie B
17:00, Ascoli Calcio 1898 FC -:- Carpi
17:00, Cittadella -:- Brescia
17:00, Cosenza -:- Foggia
20:00, Crotone -:- Calcio Padova

Mexico - Liga MX Apertura
06:00, (Oyun Bitib) Atlas 4:3 Veracruz

N. Ireland - Premiership
18:00, Ards -:- Linfield
18:00, Ballymena United -:- Dungannon Swifts
18:00, Cliftonville -:- Warrenpoint Town
18:00, Coleraine -:- Crusaders
18:00, Glentoran -:- Glenavon

Norway - Eliteserien
17:30, Molde -:- Sarpsborg 08
20:00, Sandefjord -:- Stroemsgodset

Poland - Ekstraklasa
17:30, Zaglebie Sosnowiec -:- Miedz Legnica
20:00, Slask Wroclaw -:- Arka Gdynia
22:30, Lech Poznan -:- Korona Kielce

Romania - Liga I
17:00, Hermannstadt -:- Astra Giurgiu
22:00, FC Viitorul Constanta -:- Sepsi OSK

Scotland - Premiership
18:00, Celtic -:- Hibernian
18:00, Hearts -:- Aberdeen
18:00, Livingston -:- Dundee FC
18:00, Motherwell -:- St.Johnstone
18:00, St. Mirren -:- Kilmarnock

Scotland - FA Cup
18:00, Albion Rovers -:- Formartine United
18:00, Beith Juniors -:- Linlithgow Rose
18:00, Berwick Rangers -:- Gretna FC 2008
18:00, Brora Rangers -:- Coldstream
18:00, Cove Rangers -:- Auchinleck Talbot
18:00, Cowdenbeath -:- Clyde
18:00, Cumbernauld Colts -:- BSC Glasgow
18:00, East Kilbride -:- Spartans FC
18:00, Edusport Academy -:- Fraserburgh
18:00, Elgin City -:- Whitehill
18:00, Gala Fairydean Rovers -:- East Stirlingshire
18:00, Rothes -:- Annan Athletic
18:00, Stirling Albion -:- Queen's Park
18:00, Deveronvale -:- Stirling University FC
18:00, Peterhead -:- Kelty Hearts
18:00, Edinburgh City -:- Civil Service Strollers

Slovakia - Super Liga
15:45, 51' Spartak Trnava 2:1 FK Senica
19:00, SKF Sered -:- Ruzomberok
19:00, Trencin -:- Nitra
19:00, Zilina -:- Zemplin Michalovce
19:00, DAC 1904 Dunajska Streda -:- Zeleziarne Podbrezova
19:00, Slovan Bratislava -:- Zlate Moravce

Slovenia - Prva Liga
16:00, (Fasile) Mura 1:1 Rudar Velenje
18:00, Gorica -:- Maribor
20:00, Aluminij -:- Domzale

Spain - Segunda Division
18:00, Real Oviedo -:- Osasuna
20:00, Las Palmas -:- Numancia
20:00, Alcorcon -:- Granada
22:00, Cordoba -:- Deportivo La Coruna

Sweden - Allsvenskan
15:00, 90' Malmoe FF 2:1 Hammarby
18:00, Dalkurd FF -:- Oerebro

Switzerland - Super League
21:00, Luzern -:- Thun
21:00, FC Zuerich -:- Young Boys

Turkey - Super Lig
14:30, (Oyun Bitib) Kasimpasa 5:0 Akhisarspor
17:00, Istanbul Basaksehir -:- Kayserispor
20:00, Sivasspor -:- Fenerbahce

Ukraine - Premier League
15:00, (Oyun Bitib) Mariupol 3:2 Zorya
18:00, Vorskla -:- Dynamo Kyiv
20:00, Cnc Olimpik Donetsk -:- Poltava

USA - USL Playoff
06:30, (Oyun Bitib) Phoenix Rising FC 3:0 Portland Timbers II
00:00, FC Cincinnati -:- Nashville SC
01:00, Real Monarchs SLC -:- Reno 1868 FC

Belgium - First Division B 1st Stage
19:00, Roeselare -:- Union St.-Gilloise
22:30, Tubize -:- Lommel

Brazil - Serie B
02:15, (Oyun Bitib) CRB 2:0 Goias
03:30, (Oyun Bitib) Sao Bento 0:0 Criciuma
04:30, (Oyun Bitib) Ponte Preta 2:1 Figueirense
23:30, Avai FC -:- Oeste FC
23:30, Vila Nova -:- Juventude
23:30, Boa Esporte Clube -:- Guarani

Egypt - Premier League
21:00, Al-Ittihad Al-Sakandary -:- Petrojet

England - League 1
18:00, Blackpool -:- AFC Wimbledon
18:00, Bradford City -:- Rochdale
18:00, Bristol Rovers -:- Oxford United
18:00, Charlton Athletic -:- Barnsley
18:00, Doncaster Rovers -:- Gillingham
18:00, Luton Town -:- Walsall
18:00, Peterborough United -:- Accrington Stanley
18:00, Plymouth Argyle -:- Burton Albion
18:00, Portsmouth -:- Fleetwood Town
18:00, Shrewsbury Town -:- Sunderland
18:00, Southend United -:- Coventry City
18:00, Wycombe Wanderers -:- Scunthorpe United

England - League 2
18:00, Bury -:- Notts County
18:00, Crawley Town -:- Newport County
18:00, Forest Green Rovers -:- Cheltenham Town
18:00, Grimsby Town -:- Exeter City
18:00, Lincoln City -:- Cambridge United
18:00, Macclesfield Town -:- Carlisle United
18:00, Milton Keynes Dons -:- Northampton Town
18:00, Morecambe -:- Colchester United
18:00, Oldham Athletic -:- Port Vale
18:00, Stevenage -:- Crewe Alexandra
18:00, Swindon Town -:- Mansfield Town
18:00, Yeovil Town -:- Tranmere Rovers

Estonia - Meistriliiga
14:00, (Oyun Bitib) Paide Linnameeskond 2:1 Parnu JK Vaprus
14:00, (Oyun Bitib) FC Kuressaare 3:3 Talinna Kalev
17:00, Trans Narva -:- Flora Tallinn

France - Ligue 2
17:00, Brest -:- Lorient

Italy - Serie C Grp. B
22:45, Triestina -:- Ternana

Italy - Serie C Grp. C
16:30, 26' Paganese 0:3 Catania
16:30, 22' Trapani 0:0 Rieti
18:30, Vibonese -:- Sicula Leonzio
20:30, Matera -:- Casertana
22:30, Juve Stabia -:- Monopoli

Japan - J. League
09:00, (Oyun Bitib) Vegalta Sendai 2:3 Sagan Tosu
09:00, (Oyun Bitib) Shimizu S-Pulse 2:0 Sanfrecce Hiroshima
10:00, (Oyun Bitib) Gamba Osaka 2:1 Yokohama F.Marinos
11:00, (Oyun Bitib) Urawa Red Diamonds 3:1 Kashima Antlers
11:00, (Oyun Bitib) Shonan Bellmare 2:2 Consadole Sapporo
14:05, (Oyun Bitib) FC Tokyo 0:1 Cerezo Osaka
14:05, (Oyun Bitib) Kawasaki Frontale 5:3 Vissel Kobe

Russia - National Football League
15:30, 66' Spartak Moscow II 0:1 Chertanovo Moscow
16:00, Cnc Baltika -:- Anzhi Makhachkala
16:05, (Fasile) Shinnik Yaroslavl 0:0 Luch Energiya Vladivostok
17:00, Avangard Kursk -:- Tom Tomsk
17:00, Fakel -:- FC Tambov
17:00, Khimki -:- Tyumen
17:00, FC Rotor Volgograd -:- Mordovya
17:00, Nizhny Novgorod -:- Armavir FC
18:00, PFC Sochi -:- Sibir Novosibirsk
18:00, Zenit St. Petersburg II -:- SKA-Khabarovsk
18:00, Baltika -:- FC Krasnodar II

Scotland - Championship
18:00, Alloa Athletic -:- Partick Thistle
18:00, Dundee United -:- Inverness CT
18:00, Dunfermline Athletic -:- Queen of South
18:00, Greenock Morton -:- Falkirk
18:00, Ross County -:- Ayr United

Scotland - League One
18:00, Arbroath -:- Dumbarton
18:00, East Fife -:- Brechin City
18:00, Montrose -:- Airdrieonians
18:00, Raith Rovers -:- Stranraer
18:00, Stenhousemuir -:- Forfar Athletic

Serbia - Super Liga
18:00, Vozdovac -:- Mladost Lucani
21:00, Proleter -:- Macva Sabac
21:00, FK Crvena Zvezda -:- Rad Beograd
21:00, Radnicki Nis -:- FK Zemun
21:00, Napredak -:- FK Radnik Surdulica

Spain - Segunda B Grp. I
19:00, Real Valladolid B -:- Leonesa

Spain - Segunda B Grp. II
18:00, CD Vitoria -:- Barakaldo
18:30, SD Amorebieta -:- Real Oviedo B
19:00, Athletic Bilbao B -:- Mirandes
20:00, SD Leioa -:- SD Gernika

Spain - Segunda B Grp. III
20:30, Barcelona B -:- Villarreal B

Sweden - Superettan
18:00, Degerfors -:- Oesters IF
18:00, GAIS -:- Landskrona BoIS

Turkey - 1. Lig
15:00, 87' Genclerbirligi 0:0 Adanaspor
20:30, Gazisehir Gaziantep FK -:- Umraniyespor
20:30, Balikesirspor -:- Boluspor

Wales - Premier League
17:30, Carmarthen -:- Bala Town
17:30, Cefn Druids AFC -:- Cardiff Met University
17:30, Llandudno FC -:- Aberystwyth
22:30, TNS -:- Connah's Quay

Algeria - Ligue 1
20:00, CS Constantine -:- Olympique de Medea
20:45, MO Bejaia -:- AS Ain M'lila
20:45, CA Bordj Bou Arreridj -:- MC Alger

Argentina - Primera B Nacional
04:00, (Oyun Bitib) Atletico Rafaela 2:0 Olimpo
19:00, Los Andes -:- Guillermo Brown
01:00, Agropecuario -:- Independiente Rivadavia

Argentina - Federal A Zona 4
04:30, (Oyun Bitib) CA Chaco For Ever 1:0 San Martin de Formosa

Argentina - Primera B Metropolitana
20:05, Atlanta -:- CA Fenix
22:30, Comunicaciones -:- CA Defensores Unidos
22:30, Deportivo Espanol -:- All Boys
22:30, Acassuso -:- Barracas Central
22:30, Flandria -:- Club Atletico Estudiantes
22:30, CD UAI Urquiza -:- CA San Miguel

Austria - 2. Liga
16:30, 24' FC Wacker Innsbruck (A) 1:0 Kapfenberger SV

Azerbaijan - Premier League
17:00, FK Qabala -:- FK Neftchi
19:00, Qarabag FK -:- Sabail

Belarus - Premier League
16:00, (Fasile) FC Minsk 1:2 Dinamo Minsk
18:00, BATE Borisov -:- FK Gorodeya
20:00, Shakhtyor Soligorsk -:- Neman Grodno

Bolivia - Primera Division - Clausura
23:00, Universitario -:- Royal Pari
01:15, The Strongest -:- Guabira

Bosnia-Herzegovina - Premier League
17:00, FK Tuzla City -:- FK Mladost Doboj Kakanj
17:00, FK Zvijezda 09 -:- GOSK Gabela
17:00, Zrinjski Mostar -:- Zeljeznicar
19:00, FK Sarajevo -:- Sloboda Tuzla

Chile - Primera Division
03:00, (Oyun Bitib) Union Espanola 2:1 Deportes Temuco
19:00, O'Higgins -:- Colo Colo
22:00, Curico Unido -:- Palestino
00:30, Union La Calera -:- Huachipato

China - Super League
15:35, 61' Chongqing Lifan 1:2 Hebei CFFC
15:35, 58' Guangzhou Evergrande 2:0 Beijing Renhe
15:35, 59' Guizhou Hengfeng 2:0 Dalian Yifang
15:35, 64' Shandong Luneng 1:0 Tianjin Teda
15:35, 60' Shanghai Shenhua 1:1 Tianjin Quanjian

China - China League
11:30, (Oyun Bitib) Beijing BG 1:0 Nei Mongol Zhongyou FC
11:30, (Oyun Bitib) Heilongjiang Lava Spring FC 1:1 Zhejiang Yiteng
11:30, (Oyun Bitib) Meizhou Meixian Techand 1:3 Qingdao Huanghai
11:30, (Oyun Bitib) Zhejiang Greentown 2:1 Yanbian
12:00, (Oyun Bitib) Xinjiang Tianshan 1:3 Shijiazhuang Ever Bright
15:30, 64' Wuhan Zall 2:0 Meizhou Hakka
15:30, 65' Liaoning Hongyun 1:0 Shanghai Shenxin

Colombia - Primera A Clausura
00:15, CD Jaguares -:- Independiente Medellin

Cyprus - 1. Division
18:00, Enosis Paralimni -:- Anorthosis
19:00, Apollon Limassol -:- Ermis Aradippou
20:00, AEK Larnaca -:- Doxa Katokopia

Czech Republic - FNL
12:15, (Oyun Bitib) Trinec 2:1 MFK Chrudim
17:30, SK Prostejov -:- Vitkovice

Denmark - 2. Division Grp. 1
15:00, (Oyun Bitib) Vejgaard 1:1 Jammerbugt FC
15:30, 69' Kjellerup 2:1 Odder IGF
16:00, (Fasile) Aarhus Fremad 2:0 Brabrand
17:00, FC Sydvest 05 -:- Skive

Denmark - 2. Division Grp. 2
15:00, (Oyun Bitib) HIK 1:1 Broenshoej
16:00, (Fasile) Marienlyst 0:2 Vanloese
16:00, (Fasile) Hilleroed 0:0 AB
16:00, (Fasile) Middelfart G og BK 0:1 Avarta
17:00, B 93 -:- Skovshoved

Ecuador - Serie A - Clausura
04:15, (Oyun Bitib) El Nacional 1:3 Universidad Catolica
01:00, Guayaquil City -:- Barcelona SC

England - National League North
18:00, (Oyun Texire Salinib) Alfreton Town -:- Leamington
18:00, (Oyun Texire Salinib) York City -:- Chester FC
18:00, Nuneaton Borough FC -:- Bradford PA
18:00, (Oyun Texire Salinib) Ashton United -:- Guiseley
18:00, (Oyun Texire Salinib) Blyth Spartans -:- Stockport County
18:00, Brackley Town -:- Spennymoor Town FC
18:00, (Oyun Texire Salinib) Chorley -:- Altrincham
18:00, Curzon -:- Telford
18:00, Darlington -:- Boston United
18:00, (Oyun Texire Salinib) Hereford -:- Southport
18:00, Kidderminster Harriers -:- FC United of Manchester

England - National League South
18:00, East Thurrock United -:- Hungerford Town
18:00, (Oyun Texire Salinib) Gloucester City -:- Woking
18:00, (Oyun Texire Salinib) Hampton & Richmond -:- Welling United
18:00, (Oyun Texire Salinib) Hemel Hempstead -:- Wealdstone
18:00, (Oyun Texire Salinib) Slough Town -:- Truro City
18:00, (Oyun Texire Salinib) Torquay United -:- St.Albans
18:00, (Oyun Texire Salinib) Concord Rangers -:- Eastbourne Borough
18:00, Dartford -:- Dulwich Hamlet

Finland - Ykkonen
15:00, (Oyun Bitib) Haka 5:0 Klubi 04
15:00, (Oyun Bitib) FC KTP 0:0 FF Jaro
15:00, 90' EIF 3:2 AC Oulu
15:00, (Oyun Bitib) JJK 1:2 AC Kajaani
15:00, (Oyun Bitib) HIFK 2:1 KPV

Georgia - Erovnuli Liga
15:30, 71' Sioni Bolnisi 3:2 Samtredia

Germany - 3. Liga
16:00, (Fasile) Hallescher FC 0:0 Unterhaching
16:00, (Fasile) Sonnenhof Grossaspach 0:0 Meppen
16:00, (Fasile) 1860 Muenchen 0:0 Eintracht Braunschweig
16:00, (Fasile) Sportfreunde Lotte 0:0 Osnabrueck
16:00, (Fasile) Kaiserslautern 1:0 KFC Uerdingen
16:00, (Fasile) Fortuna Koeln 2:0 Energie Cottbus

Germany - Regionalliga Bayern
15:00, (Oyun Bitib) Nuernberg II 1:2 Viktoria Aschaffenburg
16:00, (Fasile) Burghausen 0:2 VfB Eichstaett
16:00, (Fasile) FC Schweinfurt 2:0 Ingolstadt II
16:00, (Fasile) SV Heimstetten 0:2 FC Pipinsried
16:00, (Fasile) 1860 Rosenheim 0:1 SV Schalding-Heining

Germany - Regionalliga North
14:00, (Oyun Bitib) Wolfsburg II 1:0 Hannover 96 II
15:00, (Oyun Bitib) Hamburger SV II 1:1 Lupo-Martini Wolfsburg

Germany - Regionalliga Northeast
15:30, 67' Optik Rathenow 2:0 Budissa Bautzen
15:30, 66' FC Oberlausitz Neugersdorf 0:0 Germania Halberstadt
15:30, 70' Hertha Berlin II 1:1 Chemnitzer FC
17:00, Bischofswerdaer FV -:- BFC Dynamo

Germany - Regionalliga Southwest
16:00, (Fasile) Saarbruecken 2:1 Mainz 05 II
16:00, (Fasile) SC Hessen Dreieich 1:0 VfB Stuttgart II
16:00, (Fasile) TSG Balingen 0:0 Wormatia Worms
16:00, (Fasile) Waldhof Mannheim 3:0 Homburg
16:00, (Fasile) TSV Steinbach 0:0 Elversberg
16:00, 45' Eintracht Stadtallendorf 0:3 FCA Walldorf

Germany - Regionalliga West
16:00, (Fasile) Alemannia Aachen 3:0 SV Straelen
16:00, (Fasile) Fortuna Duesseldorf II 0:1 FC Kaan-Marienborn 07
16:00, (Fasile) SC Wiedenbrueck 0:3 FC Koeln II
16:00, (Fasile) Oberhausen 1:0 TV Herkenrath
16:00, (Fasile) Borussia Dortmund II 0:2 SC Verl

Guatemala - Liga Nacional Apertura
22:00, Siquinala -:- Iztapa

Honduras - Liga Nacional - Apertura
05:15, (Oyun Bitib) Honduras Progreso 1:1 CD Vida

India - Indian Super League
18:00, Kerala Blasters FC -:- Delhi Dynamos FC

Indonesia - Liga 1
12:30, (Oyun Bitib) Arema 3:1 Bali United Pusam
15:30, 65' Persib Bandung 1:2 Persebaya Surabaya
15:30, 64' Madura United 0:1 Persipura Jayapura

Iran - Persian Gulf Pro League
18:30, Sanat Naft Abadan -:- Tractor Sazi Tabriz

Japan - J. League 2
10:00, (Oyun Bitib) Kyoto Sanga FC 0:2 Albirex Niigata

Kazakhstan - Premier League
17:00, FC Astana -:- Ordabasy Shymkent

Latvia - Virsliga
14:00, (Oyun Bitib) Riga FC 2:0 FK Jelgava
16:00, (Fasile) Ventspils 1:0 FK Spartaks
18:00, FK Liepaja -:- FS Metta/LU

Luxembourg - National Division
20:00, F91 Dudelange -:- FC Progres Niedercorn

Moldova - National Division
16:00, (Fasile) Dinamo-Auto 0:0 Speranta
19:00, Zimbru -:- FC Zaria

Montenegro - 1. CFL
15:30, 69' FK Iskra 0:2 Zeta
15:30, 68' Rudar Pljevlja 0:0 Grbalj Radanovici
15:30, 69' Petrovac 0:0 Sutjeska
15:30, 67' FK Lovcen 0:0 Mornar
18:00, Buducnost Podgorica -:- OFK Titograd

Morocco - Botola Pro
19:00, OCK Khouribga -:- Raja Casablanca
21:00, KACM -:- Difaa El Jadida
23:00, Ittihad Tanger -:- Chabab Rif Al Hoceima

Paraguay - Division Profesional - Clausura
02:30, (Oyun Bitib) 3 de Febrero 0:0 Deportivo Capiata
01:00, General Diaz -:- Deportivo Santani

Peru - Primera Division - Clausura
05:00, (Oyun Bitib) Sport Huancayo 3:3 Ayacucho FC
22:00, Binacional -:- Universitario de Deportes
00:30, Real Garcilaso -:- Union Comercio

Poland - 1. Division
17:00, LKS Lodz -:- GKS Jastrzebie
17:30, Stomil Olsztyn -:- Puszcza Niepolomice
18:00, Bytovia Bytow -:- Odra Opole
19:45, GKS Tychy 71 -:- Rakow Czestochowa
20:00, Podbeskidzie Bielsko-Biala -:- Chojniczanka Chojnice

Poland - 2. Division
17:00, Siarka Tarnobrzeg -:- Gornik Leczna
17:00, Radomiak Radom -:- Pogon Siedlce
17:00, Rozwoj Katowice -:- Gryf Wejherowo
17:30, SKRA Czestochowa -:- Blekitni Stargard
19:00, GKS Belchatow -:- Elana Torun
20:00, Ruch Chorzow -:- Widzew Lodz
20:00, Olimpia Grudziadz -:- Resovia
21:45, Olimpia Elblag -:- ROW Rybnik 1964

Qatar - Qatar Stars League
18:25, Al-Arabi -:- Al-Ahli
18:25, Umm Salal -:- Qatar SC
20:35, Al-Rayyan -:- Al-Garrafa

Russia - PFL Zone Center
15:00, 90' Kaluga 2:0 Metalurg Lypetsk
15:00, (Oyun Bitib) Kvant Obninsk 0:1 Dinamo Briansk
15:30, 66' Sokol Saratov 1:0 FC Rotor Volgograd II
16:00, (Fasile) FC Ryazan 1:0 Zorky Krasnogorsk
16:00, (Fasile) Salyut Belgorod 0:0 Saturn Ramenskoye
17:00, Strogino -:- Torpedo Moscow

Russia - PFL Zone West
14:00, (Oyun Bitib) Znamya 0:1 Veles Moscow
15:00, 90' Pskov 747 0:2 Lokomotiv-Kazanka Moscow
15:00, 90' Kolomna 2:1 Torpedo Vladimir
16:00, (Fasile) Leningradets 1:1 Dnepr Smolensk

Saudi Arabia - Premier League
18:50, Al-Ettifaq -:- Al Ahli
20:45, Al Shabab -:- Al Hilal

South Korea - K-League 1
09:00, (Oyun Bitib) Jeonbuk FC 3:2 Incheon United
09:00, (Oyun Bitib) Suwon Bluewings 2:0 Pohang Steelers
09:00, (Oyun Bitib) Jeju United 1:0 FC Seoul
09:00, (Oyun Bitib) Ulsan Hyundai 2:0 Gangwon FC
09:00, (Oyun Bitib) Daegu FC 2:1 Jeonnam Dragons
09:00, (Oyun Bitib) Gyeongnam FC 2:1 Sangju Sangmu

Switzerland - Challenge League
19:00, Lausanne -:- Schaffhausen
20:00, FC Rapperswil-Jona -:- Kriens
21:00, Servette -:- Aarau

Tunisia - Ligue I
17:30, US Monastir -:- CS Hammam-Lif
17:30, US Tataouine -:- CA Bizertin
17:30, Stade Gabesien -:- Etoile du Sahel

U.A.E. - Arabian Gulf League
17:00, Sharjah Cultural Club -:- Ajman
17:05, Al-Wahda -:- Al-Dhafra
19:45, Al-Ain -:- Al-Jazira

Uruguay - Primera Division Clausura
22:00, Nacional -:- Club Atletico Penarol

Denmark - 3F Ligaen
15:00, (Oyun Bitib) KoldingQ 2:2 Ballerup-Skovlunde
15:00, (Oyun Bitib) Broendby 4:0 B93
16:00, (Fasile) Fortuna Hjoerring 1:0 Odense Q
17:30, FC THY-Thisted Q -:- VSK Aarhus

France - Division 1
16:30, 22' ASJ Soyaux 0:0 Paris FC
16:30, 22' Paris Saint Germain 0:0 Dijon Foot
16:30, 23' Rodez Aveyron 0:0 Fleury Merogis U.S
16:30, 22' Montpellier 3:0 Metz
16:30, 23' Guingamp 0:0 Lille

Norway - Toppserien
17:00, Arna-Bjoernar -:- Roea
17:00, Avaldsnes -:- Sandviken
17:00, Lyn Fotball -:- Stabaek
17:00, Trondheims-Oern -:- Vaalerenga

Sweden - Damallsvenskan
15:45, Vaexjoe -:- Hammarby IF
17:00, IFK Kalmar -:- IF Limhamn Bunkeflo
17:00, Kristianstads DFF -:- Kopparbergs/Goeteborg
Dostlarınla Paylaş:

Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri, Tatli.Biz

Pulsuz yuklemeler, free games, sohbet, qizlar, pulsuz whatsapp, whatsapp indir, instagram indir, youtube indir, bedava porno, bedava dinle, indir, azeri sarkilari, turk sarkilari, Yeni Oyunlar, Kohne Oyunlar, Top Oyunlar, Browser ve Internet, Sosial Şebekeler, Eylence

Sitemap:[1][2][3][html][ror][txt]
©Tatli.Biz 2010-2018