Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
International - Champions League Grp. E
20:00, (Oyun Bitib) Spartak Moscow 1:1 Maribor
22:45, Sevilla -:- Liverpool

International - Champions League Grp. F
22:45, Manchester City -:- Feyenoord
22:45, SSC Napoli -:- Shakhtar Donetsk

International - Champions League Grp. G
20:00, (Oyun Bitib) Besiktas 1:1 FC Porto
22:45, Monaco -:- RasenBallsport Leipzig

International - Champions League Grp. H
22:45, APOEL Nicosia -:- Real Madrid
22:45, Borussia Dortmund -:- Tottenham Hotspur

Argentina - Superliga
03:30, (Oyun Bitib) Huracan 1:0 Velez Sarsfield

England - Championship
22:45, Aston Villa -:- Sunderland
22:45, Barnsley -:- Cardiff City
22:45, Brentford -:- Burton Albion
22:45, Bristol City -:- Preston North End
22:45, Derby County -:- Queens Park Rangers
22:45, Millwall -:- Hull City
22:45, Nottingham Forest -:- Norwich City
22:45, Sheffield United -:- Fulham
23:00, Bolton Wanderers -:- Reading

N. Ireland - Premiership
22:45, Coleraine -:- Ards
22:45, Dungannon Swifts -:- Crusaders

Scotland - FA Cup
22:45, Queen of South -:- Montrose

Brazil - Serie B
01:00, Santa Cruz -:- Juventude

International - Club Friendlies
20:30, (Oyun Bitib) Ajax 2:1 Borussia Moenchengladbach

Denmark - DBU Pokalen
19:55, (Oyun Bitib) HIK 0:3 Silkeborg

Egypt - Premier League
19:00, (Oyun Bitib) Al-Ittihad Al-Sakandary 1:1 Tanta

England - League 1
22:45, Blackpool -:- Gillingham
22:45, Bradford City -:- Scunthorpe United
22:45, Bury -:- Shrewsbury Town
22:45, Charlton Athletic -:- Rochdale
22:45, Milton Keynes Dons -:- Southend United
22:45, Oldham Athletic -:- AFC Wimbledon
22:45, Oxford United -:- Blackburn Rovers
22:45, Peterborough United -:- Portsmouth
22:45, Plymouth Argyle -:- Northampton Town
22:45, Walsall -:- Fleetwood Town
22:45, Wigan Athletic -:- Doncaster Rovers

England - League 2
22:45, Accrington Stanley -:- Wycombe Wanderers
22:45, Cheltenham Town -:- Cambridge United
22:45, Chesterfield -:- Forest Green Rovers
22:45, Colchester United -:- Lincoln City
22:45, Crawley Town -:- Exeter City
22:45, Grimsby Town -:- Swindon Town
22:45, Luton Town -:- Carlisle United
22:45, Morecambe -:- Crewe Alexandra
22:45, Newport County -:- Barnet
22:45, Port Vale -:- Mansfield Town
22:45, Stevenage -:- Coventry City
22:45, Yeovil Town -:- Notts County

Scotland - Championship
22:45, Dunfermline Athletic -:- Greenock Morton
22:45, (Oyun Texire Salinib) Inverness CT -:- Brechin City

Argentina - Primera B Nacional
02:30, (Oyun Bitib) Santamarina 1:0 Villa Dalmine
03:05, (Oyun Bitib) Juventud Unida Gualeguaychu 1:0 Deportivo Moron

Argentina - Federal A Zona 2
02:45, (Oyun Bitib) Desamparados 2:0 Huracan Las Heras

Argentina - Primera B Metropolitana
23:00, CA Fenix -:- Atlanta
23:00, Barracas Central -:- Tristan Suarez

Australia - FFA Cup
11:30, (Oyun Extra Taymda Bitib) Sydney FC 2:1 Adelaide United

England - National League
22:45, Bromley -:- Aldershot Town
22:45, Dagenham & Redbridge -:- Dover
22:45, Eastleigh -:- Maidenhead United
22:45, Gateshead FC -:- Barrow
22:45, Hartlepool United -:- FC Halifax Town
22:45, Leyton Orient -:- Chester FC
22:45, Macclesfield Town -:- Tranmere Rovers
22:45, Maidstone -:- Boreham Wood
22:45, Sutton United -:- Torquay United
22:45, Woking -:- Ebbsfleet United
22:45, (Oyun Texire Salinib) AFC Fylde -:- Guiseley
22:45, Wrexham -:- Solihull Moors

England - National League North
22:45, Kidderminster Harriers -:- North Ferriby United
22:45, Telford -:- Tamworth

England - National League South
22:45, Bognor Regis Town -:- Oxford City
22:45, Braintree Town -:- Truro City
22:45, East Thurrock United -:- Gloucester City
22:45, Havant and Waterlooville -:- Chelmsford
22:45, Dartford -:- Wealdstone

Poland - 1. Division
19:30, (Oyun Bitib) Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:3 Stal Mielec

South Africa - Premier Soccer League
19:05, (Oyun Bitib) Cape Town City FC 1:1 Baroka FC
20:30, (Oyun Bitib) Orlando Pirates 0:0 Lamontville Golden Arrows
20:30, 90' Bidvest Wits 0:2 Mamelodi Sundowns FC

Tunisia - Ligue I
16:00, (Oyun Bitib) Esperance 3:0 Stade Gabesien
16:00, (Oyun Bitib) Club Olympique de Medenine 1:0 Etoile Metlaoui
16:00, (Oyun Bitib) AS Gabes 0:2 US Monastir
21:10, 52' Etoile du Sahel 0:0 Stade Tunisien
Dostlarınla Paylaş:

Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri

Pulsuz yuklemeler, free games, sohbet, qizlar, pulsuz whatsapp, whatsapp indir, instagram indir, youtube indir, bedava porno, bedava dinle, indir, azeri sarkilari, turk sarkilari, Yeni Oyunlar, Kohne Oyunlar, Top Oyunlar, Browser ve Internet, Sosial Şebekeler, Eylence

[sitemap xml][sitemap html][ror xml][urllist]
©Tatli.Biz 2010-2017