Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Argentina - Superliga
03:30 Atletico Tucuman -:- Tigre
23:00 Chacarita Juniors -:- Belgrano
23:00 Independiente -:- Banfield
01:15 Union -:- Colon
01:15 Boca Juniors -:- San Martin San Juan

Argentina - Primera B Nacional
01:00 Boca Unidos -:- Ferro Carril Oeste

Argentina - Federal A - Promotion - Zona A
23:30 Desamparados -:- Juventud Unida Universitario
00:30 Deportivo Roca -:- Ferro Carril Oeste General Pico

Argentina - Federal A - Promotion - Zona B
00:00 Gimnasia y Tiro -:- Crucero del Norte
01:00 Union de Sunchales -:- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
01:45 Sarmiento de Resistencia -:- Central Cordoba de Santiago

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona A
03:00 Club Rivadavia -:- Club Cipolletti
23:00 Sansinena BB -:- Deportivo Madryn

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona B
23:30 Huracan Las Heras -:- San Lorenzo de Alem
23:45 Union Villa Krause -:- Gutierrez SC

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona C
00:30 Douglas Haig -:- CD Libertad
01:30 Sportivo Las Parejas -:- Atletico Parana

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona D
23:00 Altos Hornos Zapla -:- Juventud Antoniana
01:00 Guarani Antonio Franco -:- Deportivo San Jorge Tucuman

Argentina - Primera B Metropolitana
23:00 Tristan Suarez -:- Colegiales

Australia - A-League
10:30 Sydney FC -:- Western Sydney Wanderers FC

Austria - Bundesliga
18:30 Sturm Graz -:- Salzburg

Azerbaijan - Premier League
14:00 Keshla -:- Sumqayit
17:00 Qarabag FK -:- FC Kapaz

Belgium - First Division A
16:30 Anderlecht -:- Royal Excel Mouscron
20:00 Standard Liege -:- Club Brugge
22:00 Kortrijk -:- Zulte-Waregem

Belgium - First Division B 2nd Stage
18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk -:- Lierse
18:00 Cercle Brugge -:- Westerlo
18:00 Roeselare -:- Oud-Heverlee
18:00 Tubize -:- Union St.-Gilloise

Bolivia - Primera Division - Apertura
03:00 Nacional Potosi -:- Sport Boys Warnes
22:00 San Jose -:- Blooming
22:00 Aurora -:- Jorge Wilstermann
00:15 Destroyers -:- Bolivar

Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:30 GOSK Gabela -:- Celik Zenica
16:30 FK Sarajevo -:- Radnik Bijeljina
17:30 Borac Banja Luka -:- FK Krupa

Brazil - Paulista
03:30 Sao Caetano -:- Sao Bento
17:00 Bragantino -:- Novorizontino
23:00 Sao Paulo -:- Ferroviaria
01:30 Santos FC -:- Santo Andre
01:30 Mirassol -:- Ponte Preta

Bulgaria - First Professional League
16:00 Pirin Blagoevgrad -:- Vitosha Bistritsa
18:30 Slavia Sofia -:- Lokomotiv Plovdiv

Chile - Primera Division
02:30 Universidad Catolica -:- Union La Calera
18:00 Antofagasta -:- Deportes Iquique
00:00 Deportes Temuco -:- Universidad de Chile

International - Club Friendlies

Cnc
16:00 Stroemsgodset -:- Sarpsborg 08
17:00 Rosenborg -:- Rubin Kazan
18:00 FK Haugesund -:- Kristiansund BK
18:00 Start -:- Bodoe/Glimt
20:00 Molde -:- Dinamo Brest

Colombia - Primera A Apertura
03:45 Deportivo Cali -:- Millonarios
22:00 La Equidad -:- Envigado
00:00 Once Caldas -:- Atletico Huila
01:15 Santa Fe -:- CD Jaguares

Costa Rica - Primera Division Clausura
22:00 Grecia -:- Guadalupe FC
23:00 Universidad de Costa Rica -:- C.S. Cartagines
00:00 AD Municipal Liberia -:- Municipal Perez Zeledon
00:00 Limon -:- LD Alajuelense
01:00 Santos de Guapiles -:- Deportivo Saprissa

Croatia - 1. Division
17:00 Cibalia -:- Rudes
19:00 Rijeka -:- Dinamo Zagreb

Cyprus - 1. Division
16:00 Alki Oroklinis -:- Nea Salamis
17:00 AEL Limassol -:- Anorthosis
18:00 Omonia Nicosia -:- Doxa Katokopia
19:00 Pafos FC -:- AEK Larnaca

Czech Republic - 1. Division
17:00 Karvina -:- Zlin
20:00 Slavia Prague -:- Bohemians 1905

Denmark - Superligaen
14:00 Hobro -:- FC Midtjylland
16:00 AaB -:- FC Nordsjaelland
18:00 Broendby IF -:- FC Helsingoer
20:00 FC Koebenhavn -:- OB

Ecuador - Serie A - Apertura
20:00 Tecnico Universitario -:- Barcelona SC
01:00 Delfin -:- El Nacional

Egypt - Premier League
18:00 Al Mokawloon Al Arab -:- Al Masry
20:00 Misr El-Maqasa -:- Wadi Degla FC

El Salvador - Primera Division - Clausura
03:30 CD Chalatenango -:- Isidro Metapan
04:00 Firpo -:- CD Audaz
23:30 CD Dragon -:- Alianza FC
00:00 CD FAS -:- CD Aguila
01:00 Santa Tecla FC -:- Municipal Limeno

England - Premier League
15:00 Crystal Palace -:- Tottenham Hotspur
17:05 Manchester United -:- Chelsea

England - Championship
15:00 Cardiff City -:- Bristol City

England - EFL Cup
19:30 Arsenal -:- Manchester City

Estonia - Meistriliiga
14:00 Nomme JK Kalju -:- FC Kuressaare
14:00 Trans Narva -:- Parnu JK Vaprus

Macedonia - Prva Liga
16:00 KF Shkendija -:- FC Academy Pandev
16:00 Pobeda -:- Shkupi
16:00 FK Sileks -:- Pelister
16:00 FK Skopje -:- Renova

France - Ligue 1
17:00 Bordeaux -:- Nice
19:00 Lyon -:- Saint-Etienne
23:00 Paris Saint Germain -:- Marseille

Germany - 1. Bundesliga
17:30 Bayer Leverkusen -:- Schalke 04
20:00 RasenBallsport Leipzig -:- FC Cologne

Germany - 2. Bundesliga
15:30 Darmstadt -:- FC Heidenheim
15:30 St. Pauli -:- Holstein Kiel
15:30 Bochum -:- Nuernberg

Germany - 3. Liga
16:00 Carl Zeiss Jena -:- RW Erfurt
16:00 Karlsruher SC -:- Chemnitzer FC

Germany - Regionalliga Bayern
16:00 Bayern Munich II -:- VfB EichstÂ°Âµtt

Germany - Regionalliga North

Pst

Pst

Pst

Germany - Regionalliga Northeast
15:00 FC Oberlausitz Neugersdorf -:- Berliner AK 07

Pst
15:30 BSG Chemie Leipzig -:- VfB Auerbach

Pst
15:30 FC Viktoria 1889 Berlin -:- Lokomotive Leipzig

Germany - Regionalliga Southwest
16:00 Hoffenheim II -:- Elversberg

Germany - Regionalliga West
16:00 FC Koeln II -:- Wattenscheid

Pst

Greece - Super League
16:00 Xanthi -:- Apollon Smirnis
18:15 AE Larissa -:- Platanias
18:15 Panetolikos -:- AOK Kerkyra
20:30 PAOK Thessaloniki FC -:- Olympiacos

Greece - Football League
16:00 Anagennisi Karditsas -:- Doxa Dramas
16:00 OFI Crete -:- Panserraikos FC
16:00 Panegialios -:- AE Sparti
16:00 Aiginiakos FC -:- Aris Thessaloniki FC

Cnc

Cnc

Guatemala - Liga Nacional Clausura
04:00 Club Xelaju -:- Deportivo Petapa
20:00 CSD Municipal -:- CD Suchitepequez
20:30 Antigua Guatemala -:- Deportivo Marquense
21:00 Siquinala -:- Coban Imperial
21:00 Deportivo Malacateco -:- CSD Comunicaciones
23:30 Guastatoya -:- Sanarate

Honduras - Liga Nacional - Clausura
04:15 CD Vida -:- Real Espana
23:00 Juticalpa -:- Honduras Progreso
00:00 CD Marathon -:- Platense FC

India - Indian Super League
15:00 FC Pune City -:- FC Goa
17:30 Jamshedpur -:- Bengaluru FC

Israel - Ligat HaAl
20:30 Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Hapoel Ironi Kiryat Shmona
22:00 Hapoel Beer Sheva -:- Beitar Jerusalem

Italy - Serie A
14:30 Crotone -:- SPAL 2013
17:00 Fiorentina -:- ChievoVerona
17:00 Sassuolo -:- Lazio
17:00 Hellas Verona -:- Torino
17:00 Sampdoria -:- Udinese
20:00 Juventus -:- Atalanta
22:45 Roma -:- AC Milan

Italy - Serie C Grp. A
16:30 Prato -:- Alessandria
16:30 Arzachena -:- US Gavorrano
16:30 Pistoiese -:- Giana Erminio

Pst
16:30 Pisa -:- Lucchese
16:30 Robur Siena -:- Olbia
16:30 Cuneo -:- Pro Piacenza
16:30 Monza -:- Viterbese
18:30 Piacenza -:- Pontedera

Italy - Serie C Grp. B

Cnc

Italy - Serie C Grp. C
16:30 Siracusa Calcio -:- Monopoli
16:30 Catanzaro -:- Rende
16:30 Sicula Leonzio -:- Virtus Francavilla
18:30 Bisceglie -:- Akragas
18:30 Casertana -:- Cosenza
18:30 Paganese -:- Fidelis Andria
18:30 Lecce -:- Juve Stabia
18:30 Racing Fondi -:- Matera
18:30 Reggina -:- Trapani

Japan - J. League
07:00 Vegalta Sendai -:- Kashiwa Reysol
07:00 Shimizu S-Pulse -:- Kashima Antlers
09:30 Jubilo Iwata -:- Kawasaki Frontale
10:00 Cerezo Osaka -:- Yokohama F.Marinos

Japan - J. League 2
07:00 Avispa Fukuoka -:- FC Gifu
08:00 Mito Hollyhock -:- Montedio Yamagata
08:00 Tochigi SC -:- Oita Trinita
08:00 Tokyo Verdy -:- JEF United Chiba
08:00 Yokohama FC -:- Matsumoto Yamaga
08:00 Kamatamare Sanuki -:- Albirex Niigata
08:00 Tokushima Vortis -:- Fagiano Okayama FC
08:00 Ehime FC -:- Zweigen Kanazawa
09:00 Kyoto Sanga FC -:- Machida Zelvia
09:30 Renofa Yamaguchi -:- Roasso Kumamoto
10:00 Omiya Ardija -:- Ventforet Kofu

Lithuania - A Lyga
14:00 FK Palanga -:- Lietava Jonava
19:00 Zalgiris Vilnius -:- FK Kauno Zalgiris

Luxembourg - National Division
17:00 US Hostert -:- US Mondorf les Bains
18:00 AS Jeunesse Esch -:- F91 Dudelange
18:00 RM Hamm Benfica -:- FC Differdange 03
18:00 FC Rodange 91 -:- Union Esch FC
18:00 FC Victoria Rosport -:- Union Titus Petange
18:00 Racing FC Union Luxembourg -:- CS Fola Esch

Malaysia - Super Liga
11:45 PKNP FC -:- Kuala Lumpur FA
16:00 Selangor Pkns FC -:- Kedah

Mexico - Liga MX Clausura
02:00 Lobos de la BUAP -:- Veracruz
02:00 Queretaro FC -:- Toluca
04:00 Tigres -:- Monarcas Morelia
04:06 Pachuca -:- Leon
06:00 CF America -:- Tijuana
21:00 Pumas -:- CD Guadalajara

Morocco - Botola Pro
18:00 KACM -:- Raja Casablanca
18:00 Rapide Club Oued Zem -:- Difaa El Jadida
20:00 Ittihad Tanger -:- OCK Khouribga
22:00 Hassania Agadir -:- Racing de Casablanca

Netherlands - Eredivisie
14:30 Ajax -:- ADO Den Haag
16:30 Feyenoord -:- PSV Eindhoven
16:30 Willem II -:- Roda JC Kerkrade
18:45 FC Utrecht -:- FC Twente

Nigeria - Professional Football League
18:00 Enyimba -:- Sunshine Stars
18:00 Enugu Rangers -:- Kano Pillars
18:00 Go Round -:- Plateau United
18:00 Yobe Desert Stars -:- El Kanemi Warriors
18:00 Niger Tornadoes -:- Abia Warriors
18:00 Kwara United -:- Rivers United FC
18:00 Ifeanyi Ubah United -:- Nasarawa United
18:00 Wikki Tourist -:- Katsina United
18:00 Akwa United -:- Heartland Owerri
18:00 MFM FC -:- Lobi Stars

Paraguay - Division Profesional - Apertura
02:00 Sol de America -:- 3 de Febrero
23:45 Deportivo Capiata -:- Deportivo Santani

Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. A
21:30 CD UT Cajamarca -:- Universidad San Martin
00:00 Sporting Cristal -:- Comerciantes Unidos

Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. B
04:00 FBC Melgar -:- Binacional

Poland - Ekstraklasa
17:30 Piast Gliwice -:- Wisla Krakow
17:30 Slask Wroclaw -:- Gornik Zabrze
20:00 Korona Kielce -:- Lech Poznan

Portugal - Primeira Liga
19:00 Chaves -:- Estoril
21:00 Boavista -:- Vitoria de Setubal
23:15 Portimonense -:- FC Porto

Portugal - Segunda Liga
14:15 Nacional -:- FC Porto B
18:00 Arouca -:- Varzim
18:00 Vitoria de Guimaraes B -:- Academico Viseu
18:00 Leixoes -:- Uniao da Madeira
18:00 Penafiel -:- Real SC
19:00 Santa Clara -:- Gil Vicente
19:00 Benfica B -:- Cova da Piedade

Romania - Liga I
19:00 Juventus Bucuresti -:- CFR Cluj
21:45 FC FCSB -:- Sepsi OSK

Scotland - Premiership
16:30 Aberdeen -:- Celtic

Serbia - Super Liga
15:00 FK Spartak Subotica -:- FK Crvena Zvezda
17:00 Partizan Beograd -:- FK Zemun

Slovenia - Prva Liga
17:00 Maribor -:- Aluminij
18:55 Olimpija Ljubljana -:- NK Celje

South Africa - Premier Soccer League
16:15 Lamontville Golden Arrows -:- Ajax Cape Town
16:30 Chippa United -:- Orlando Pirates

Spain - Primera Division
14:00 Villarreal -:- Getafe
18:15 Athletic Bilbao -:- Malaga
20:30 Valencia -:- Real Sociedad
22:45 Sevilla -:- Atletico Madrid

Spain - Segunda Division
14:00 Cordoba -:- Valladolid
18:00 Zaragoza -:- Real Oviedo
20:00 Granada -:- Alcorcon
20:00 Albacete -:- Numancia
20:00 Reus -:- Sevilla Atletico
22:00 Tenerife -:- Lugo

Spain - Segunda B Grp. I
14:00 Rayo Majadahonda -:- Guijuelo
14:00 San Sebastian de los Reyes -:- AD Union Adarve
14:00 Toledo -:- Celta Vigo B
14:00 Fuenlabrada -:- Atletico Madrid B
18:00 Valladolid B -:- RC Deportivo Fabril
19:00 Coruxo F.C. -:- Navalcarnero
19:00 Ponferradina -:- CF Talavera de la Reina
19:00 Cerceda -:- Rapido de Bouzas
21:00 Real Madrid Castilla -:- Pontevedra

Spain - Segunda B Grp. II
14:00 CD Vitoria -:- Sporting Gijon B
14:00 Barakaldo -:- Mirandes
14:00 CD Lealtad -:- Real Sociedad B
19:00 Burgos CF -:- Arenas Getxo
19:00 Izarra -:- Pena Sport
20:30 Caudal Deportivo -:- Real Union

Spain - Segunda B Grp. III
14:00 Pena Dep. Santa Eulalia -:- Badalona
14:00 CF Peralada -:- Deportivo Aragon
14:00 Atletico Baleares -:- Sabadell
14:00 Atletico Saguntino -:- UE Olot
14:00 UD Cornella -:- Mallorca
14:00 Ebro -:- SD Formentera
14:00 Hercules -:- Villarreal B
14:30 Ontinyent -:- Elche
19:00 Alcoyano -:- Valencia B

Spain - Segunda B Grp. IV
14:00 Linense -:- Melilla
14:00 Betis Deportivo Balompie -:- Villanovense
14:00 Real Murcia -:- Cordoba B
14:00 Las Palmas B -:- Granada B
19:00 CD Badajoz -:- Merida
19:00 Cartagena -:- Marbella FC
19:00 Ecija -:- CD El Ejido 2012
19:00 Extremadura -:- Recreativo Huelva

Sweden - Cup Grp. 1
17:00 Gefle -:- Malmoe FF
17:00 Brommapojkarna -:- Dalkurd FF

Sweden - Cup Grp. 3
19:00 Joenkoepings Soedra -:- Degerfors

Sweden - Cup Grp. 4
17:00 Norrby -:- Haecken

Sweden - Cup Grp. 5
19:00 Kalmar FF -:- Trelleborgs FF

Sweden - Cup Grp. 7
17:00 Varbergs BoIS FC -:- Sirius

Sweden - Cup Grp. 8
19:00 Vasalunds IF -:- Elfsborg
19:00 Hammarby -:- GAIS

Switzerland - Super League
18:00 Grasshopper -:- FC Zuerich
18:00 Luzern -:- Thun
18:00 St. Gallen -:- Lugano

Switzerland - Challenge League
18:00 Winterthur -:- FC Vaduz

Thailand - Thai League
14:00 Bangkok United -:- Suphanburi FC
14:00 Chainat FC -:- Buriram United
15:00 Nakhon Ratchasima FC -:- Ubon UMT FC
15:00 Chiangrai United -:- Police Tero FC

Turkey - Super Lig
13:30 Osmanlispor FK -:- Antalyaspor
13:30 Yeni Malatyaspor -:- Karabukspor
16:00 Goztepe -:- Sivasspor
19:00 Besiktas -:- Fenerbahce

Turkey - 1. Lig
13:00 Umraniyespor -:- Giresunspor
13:00 Manisaspor -:- Eskisehirspor
15:30 Gazisehir Gaziantep FK -:- Denizlispor
15:30 Rizespor -:- Elazigspor
18:00 Adana Demirspor -:- Istanbulspor

Ukraine - Premier League
15:00 Zorya -:- Vorskla
15:00 Olimpik Donetsk -:- Stal Kamianske
18:00 Veres Rivne -:- Dynamo Kyiv
18:00 Shakhtar Donetsk -:- Zirka

Uruguay - Primera Division Apertura
23:00 Fenix -:- Club Atletico Progreso
23:00 Club Atletico Torque -:- Racing
23:00 Danubio -:- River Plate
23:00 Atenas -:- Montevideo Wanderers
01:30 Nacional -:- Cerro

Venezuela - Primera Division - Apertura
02:00 Portuguesa FC -:- Metropolitanos FC
22:30 Caracas -:- Academia Puerto Cabello
23:00 Trujillanos FC -:- Deportivo Anzoategui
00:00 Estudiantes Merida -:- Mineros De Guayana

Wales - Premier League
17:30 Prestatyn Town FC -:- Newtown
20:15 Carmarthen -:- Aberystwyth
Dostlarınla Paylaş:

Whatsapp Plus, Instagram Plus, Youtube Plus, Mp3 Yukle, Video Yukle, HD mp4, Bedava Indir, Android Dunyasi, Futbol neticeleri, Idman xeberleri, Silent.Az, Tatli.Biz

Islam Aləmi, Qurani Kerim, Online Xəritə, Rəsədxana, Oxu zalı, Hazır Smslər, Ilimiz 2017, Gundəlik, Futbol Nəticələri, Idman Xəbərləri, Gundəlik Burclər, Valyuta Məzənnəsi, Qarışıq Bolmələr, Online Tərcumə, Adların Mənası
Tatli.Biz | Silent.Az

[sitemap xml][sitemap html][ror xml][urllist]
©Tatli.Biz 2010-2017