Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Palmeiras 0:0 Gremio - 01:30 17'
Fluminense -:- Sport Recife - 23:00

England - Premier League
Wolverhampton Wanderers -:- West Bromwich Albion - 13:30
Leeds United -:- Brighton & Hove Albion - 16:00
West Ham United -:- Burnley - 16:00
Fulham -:- Chelsea - 18:30
Leicester City -:- Southampton - 21:00

France - Ligue 1
Marseille -:- Nimes - 17:00
Angers -:- Paris Saint-Germain - 21:00

Germany - 1. Bundesliga
Borussia Dortmund -:- Mainz 05 - 15:30
Hoffenheim -:- Arminia Bielefeld - 15:30
Wolfsburg -:- RB Leipzig - 15:30
FC Koeln -:- Hertha Berlin - 15:30
Werder Bremen -:- Augsburg - 15:30
VfB Stuttgart -:- Borussia Moenchengladbach - 18:30

Italy - Serie A
Bologna -:- Hellas Verona - 15:00
Torino -:- Spezia - 18:00
Sampdoria -:- Udinese - 20:45

Netherlands - Eredivisie
FC Emmen -:- Vitesse - 16:30
Sparta Rotterdam -:- PSV Eindhoven - 18:45
FC Utrecht -:- Heracles - 20:00
PEC Zwolle -:- Fortuna Sittard - 20:00
AZ Alkmaar -:- ADO Den Haag - 21:00

Portugal - Primeira Liga
Pacos de Ferreira -:- Braga - 16:30
Vitoria de Guimaraes -:- Farense - 19:00
Tondela -:- Boavista - 21:30

International - African Nations Championship Grp. A
Cameroon -:- Zimbabwe - 17:00
Mali -:- Burkina Faso - 20:00

Australia - A-League
Melbourne Victory -:- Wellington Phoenix - 07:00 Pst
Sydney FC -:- Western Sydney Wanderers FC - 07:05
Melbourne City FC -:- Western United FC - 09:10

Belgium - First Division A
Oostende -:- Kortrijk - 16:15
Royal Excel Mouscron -:- Genk - 18:30
Waasland-Beveren -:- Zulte Waregem - 18:30
Sporting Charleroi -:- KV Mechelen - 20:45

Czech Republic - 1. Liga
Opava -:- FC Fastav Zlin - 14:00
Mlada Boleslav -:- FC Zbrojovka Brno - 14:00
Slovan Liberec -:- Bohemians 1905 - 16:00
Slovacko -:- Karvina - 16:00
Slavia Prague -:- Sigma Olomouc - 18:30

England - Championship
Middlesbrough -:- Birmingham City - 13:30
Queens Park Rangers -:- Wycombe Wanderers - 16:00 Pst
Nottingham Forest -:- Millwall - 16:00
Derby County -:- Rotherham United - 16:00
Coventry City -:- Sheffield Wednesday - 16:00 Pst
Bristol City -:- Preston North End - 16:00
AFC Bournemouth -:- Luton Town - 16:00
Blackburn Rovers -:- Stoke City - 16:00
Watford -:- Huddersfield Town - 16:00
Cardiff City -:- Norwich City - 16:00
Barnsley -:- Swansea City - 20:45

Germany - 2. Bundesliga
Bochum -:- Nuernberg - 13:00
Erzgebirge Aue -:- Fortuna Duesseldorf - 13:00
Hannover 96 -:- St. Pauli - 13:00

Greece - Super League
Asteras Tripolis -:- Panetolikos - 16:15
AE Larissa -:- Apollon Smirnis - 18:30

Italy - Serie B
Pordenone Calcio -:- Venezia - 14:00
Pisa -:- Brescia - 14:00
Monza -:- Cosenza - 14:00
Cittadella -:- Ascoli Calcio 1898 FC - 14:00
Reggina -:- Lecce - 16:00

Mexico - Liga MX Guard1anes Clausura
Necaxa -:- Atletico de San Luis - 02:30
FC Juarez -:- Tijuana - 04:30

Netherlands - Eerste Divisie
TOP Oss -:- Telstar - 14:00

Northern Ireland - Premiership
Warrenpoint Town -:- Glentoran - 16:00 Pst
Portadown -:- Dungannon Swifts - 16:00 Pst
Carrick Rangers -:- Glenavon - 16:00 Pst
Ballymena United -:- Crusaders - 16:00 Pst
Cliftonville -:- Larne - 18:30 Pst

Romania - Liga I
Dinamo Bucuresti -:- Chindia Targoviste - 19:00

Scotland - Premiership
St. Johnstone -:- St. Mirren - 16:00
Ross County -:- Aberdeen - 16:00
Hibernian -:- Kilmarnock - 16:00
Hamilton Academical -:- Dundee United - 16:00
Celtic -:- Livingston - 16:00

Spain - Copa del Rey
Pena Dep. Santa Eulalia -:- Real Valladolid - 12:00
Almeria -:- Deportivo Alaves - 12:00
Girona -:- Cadiz - 16:00
Rayo Vallecano -:- Elche - 16:00
Fuenlabrada -:- Levante - 18:00
Leganes -:- Sevilla - 20:00

Turkey - Super Lig
Konyaspor -:- Goztepe - 11:30
Gaziantep FK -:- Kayserispor - 14:00
Istanbul Basaksehir -:- Sivasspor - 14:00
Antalyaspor -:- Trabzonspor - 17:00

Brazil - Serie B
America MG 0:0 Botafogo SP - 01:30 17'
CS Alagoano -:- Avai FC - 20:30
Juventude -:- Cruzeiro - 23:00

International - Club Friendlies
Salzburg -:- Vorwaerts Steyr - 11:30
Broendby IF -:- Kolding IF - 12:00
FC Nordsjaelland -:- FC Helsingoer - 12:00
Lyngby -:- HIK - 12:00
FC Zuerich -:- Wil - 12:00 Cnc
Anderlecht -:- Union St.Gilloise - 12:00
Randers FC -:- Esbjerg fB - 13:00
Young Boys -:- FC Stade Lausanne-Ouchy - 13:00
Austria Wien -:- SV Horn - 14:00
Salzburg -:- Amstetten - 14:00
Basel -:- Chiasso - 14:30
Young Boys -:- Aarau - 16:00

England - League One
AFC Wimbledon -:- Sunderland - 14:00
Peterborough United -:- Milton Keynes Dons - 16:00
Northampton Town -:- Oxford United - 16:00
Hull City -:- Blackpool - 16:00
Fleetwood Town -:- Portsmouth - 16:00
Burton Albion -:- Ipswich Town - 16:00
Bristol Rovers -:- Charlton Athletic - 16:00
Accrington Stanley -:- Gillingham - 16:00
Swindon Town -:- Doncaster Rovers - 16:00
Shrewsbury Town -:- Lincoln City - 16:00 Pst
Rochdale -:- Wigan Athletic - 16:00
Plymouth Argyle -:- Crewe Alexandra - 16:00

England - League Two
Bolton Wanderers -:- Cheltenham Town - 16:00
Barrow -:- Scunthorpe United - 16:00
Bradford City -:- Crawley Town - 16:00
Colchester United -:- Cambridge United - 16:00
Walsall -:- Oldham Athletic - 16:00
Stevenage -:- Tranmere Rovers - 16:00
Mansfield Town -:- Carlisle United - 16:00 Pst
Leyton Orient -:- Morecambe - 16:00
Grimsby Town -:- Southend United - 16:00
Forest Green Rovers -:- Port Vale - 16:00
Newport County -:- Salford City - 16:00

France - Ligue 2
Troyes -:- Sochaux - 15:00
Toulouse -:- Grenoble - 15:00
Rodez -:- Pau - 19:00
Valenciennes -:- Paris FC - 19:00
Chambly -:- Niort - 19:00
Guingamp -:- Nancy - 19:00
Amiens -:- Le Havre - 19:00
Clermont Foot -:- Dunkerque - 19:00
Auxerre -:- Chateauroux - 19:00
AC Ajaccio -:- Caen - 19:00

Italy - Serie C Grp. A
Pro Patria -:- Alessandria - 15:00
Lucchese -:- Renate - 15:00
Pistoiese -:- Giana Erminio - 20:45

Italy - Serie C Grp. B
Imolese Calcio -:- Matelica - 15:00
Fermana -:- Legnago Salus - 15:00
S.S. Arezzo -:- R.C. Cesena - 15:00
Mantova -:- Triestina - 17:30
Alma Juventus Fano -:- Gubbio - 20:45

Italy - Serie C Grp. C
Avellino -:- Cavese - 17:30
AP Turris -:- Vibonese - 20:45

Portugal - Segunda Liga
Leixoes -:- Chaves - 12:00
Cova da Piedade -:- Vilafranquense - 16:00
Benfica B -:- Academica - 17:00
Vizela -:- Penafiel - 18:00

Scotland - Championship
Raith Rovers -:- Inverness CT - 16:00 Pst
Queen of South -:- Arbroath - 16:00
Dundee FC -:- Ayr United - 16:00
Alloa Athletic -:- Hearts - 16:00

Scotland - League One
Falkirk -:- Montrose - 14:00 Pst
Peterhead -:- Airdrieonians - 16:00 Pst
Partick Thistle -:- Cove Rangers - 16:00 Pst
Dumbarton -:- Forfar Athletic - 16:00 Pst
Clyde -:- East Fife - 16:00 Pst

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. A
Compostela -:- Unionistas de Salamanca - 16:30

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. B
Marino Luanco -:- Numancia - 17:00
Leonesa -:- Sporting Gijon B - 17:30 Pst

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. A
SD Leioa -:- Real Sociedad B - 15:45
Deportivo Alaves B -:- Real Union - 16:00
Athletic Bilbao B -:- Arenas Getxo - 17:00
Portugalete -:- Racing Santander - 17:00
CD Laredo -:- SD Amorebieta - 17:30

Spain - Segunda B Grp. IV - Grp. A
Linense -:- CD Marino - 15:45

Spain - Segunda B Grp. V - Grp. A
Real Madrid Castilla -:- Las Rozas CF - 18:00 Pst

Wales - Premier League
Cefn Druids AFC -:- Barry Town - 15:30 Pst
Caernarfon -:- Aberystwyth - 15:30 Pst
Penybont -:- Connah's Quay - 15:30 Pst
Flint Town United -:- TNS - 15:30 Pst

Albania - Kategoria Superiore
Apolonia -:- Laci - 13:45
Skenderbeu -:- Partizani - 13:45
KF Tirana -:- Kastrioti - 13:45

Algeria - Ligue 1
NC Magra -:- Paradou AC - 14:00
WA Tlemcen -:- JS Kabylie - 14:00
ES Setif -:- MC Alger - 14:30
CR Belouizdad -:- MC Oran - 14:30
USM Alger -:- RC Relizane - 15:00

Argentina - Primera B Nacional Championship Playoff
Estudiantes de Rio Cuarto -:- Sarmiento - 23:10

Brazil - Carioca Preliminary Stage
Americano RJ -:- AD Cabofriense - 19:00
Nova Iguacu -:- Friburguense - 19:00
America RJ -:- Sampaio Correa RJ - 19:00

Chile - Primera Division
Huachipato 1:0 Santiago Wanderers - 01:30 13'

Colombia - Primera A Apertura
Millonarios -:- Envigado - 23:00

Costa Rica - Primera Division Clausura
Limon -:- LD Alajuelense - 22:00

Cyprus - 1. Division
Omonia Nicosia -:- Ethnikos Achnas - 15:00
Anorthosis -:- Nea Salamis - 17:30

El Salvador - Primera Division - Apertura Final Stage
CD Aguila -:- Firpo - 22:30

England - National League
Wrexham -:- Dover - 16:00
Maidenhead United -:- Yeovil Town - 16:00

England - National League North
Alfreton Town -:- Boston United - 16:00
Brackley Town -:- Bradford PA - 16:00 Pst
Alfreton Town -:- Hereford - 16:00 Pst
AFC Fylde -:- Blyth Spartans - 16:00
Chorley -:- Farsley Celtic AFC - 16:00
Bradford PA -:- Chester FC - 16:00
Curzon -:- Telford - 16:00
York City -:- Gloucester City - 16:00 Pst
Kidderminster Harriers -:- Spennymoor Town FC - 16:00 Pst
Darlington -:- Chorley - 16:00 Pst
Gateshead FC -:- Guiseley - 16:00

England - National League South
Havant and Waterlooville -:- Eastbourne Borough - 16:00
Billericay -:- Dulwich Hamlet - 16:00
Bath City -:- St Albans - 16:00 Pst
Hampton & Richmond -:- Ebbsfleet United - 16:00
Hemel Hempstead -:- Concord Rangers - 16:00
Maidstone -:- Chippenham Town - 16:00 Pst
Slough Town -:- Braintree Town - 16:00
Welling United -:- Tonbridge Angels - 16:00 Pst
Dartford -:- Hungerford Town - 16:00

England - Northern Premier Division
Whitby -:- Stalybridge - 16:00 Pst
Warrington Town -:- South Shields - 16:00 Pst
Scarborough Athletic -:- Gainsborough - 16:00 Pst
Radcliffe -:- Stafford Rangers - 16:00 Pst
Nantwich Town -:- Morpeth Town FC - 16:00 Pst
Mickleover Sports -:- Bamber Bridge - 16:00 Pst
Matlock Town -:- FC United of Manchester - 16:00 Pst
Lancaster City -:- Buxton - 16:00 Pst
Hyde United -:- Atherton Collieries - 16:00 Pst
Grantham Town -:- Witton Albion - 16:00 Pst
Ashton United -:- Basford United - 16:00 Pst

England - Southern Premier Division Central
Tamworth -:- Alvechurch - 16:00 Pst
Stratford Town -:- Hednesford - 16:00 Pst
Stourbridge -:- Royston Town - 16:00 Pst
St. Ives Town FC -:- Nuneaton Borough FC - 16:00 Pst
Needham Market -:- Banbury United - 16:00 Pst
Lowestoft Town -:- Kings Langley FC - 16:00 Pst
Leiston -:- Hitchin Town - 16:00 Pst
Coalville Town -:- Rushall Olympic - 16:00 Pst
Biggleswade Town -:- Redditch United - 16:00 Pst
Barwell FC -:- Peterborough Sports - 16:00 Pst
AFC Rushden & Diamonds -:- Bromsgrove Sporting - 16:00 Pst

England - Southern Premier Division South
Weston Super Mare -:- Harrow Borough - 16:00 Pst
Tiverton -:- Dorchester Town - 16:00 Pst
Taunton Town -:- Farnborough - 16:00 Pst
Swindon Supermarine -:- Chesham United - 16:00 Pst
Poole Town FC -:- Salisbury - 16:00 Pst
Hayes & Yeading United -:- Beaconsfield Town - 16:00 Pst
Hartley Wintney -:- Hendon - 16:00 Pst
Gosport Borough -:- Metropolitan Police FC - 16:00 Pst
Yate Town -:- Truro City - 16:00 Pst
Merthyr Town -:- Wimborne Town - 16:00 Cnc

England - FA Trophy
Sutton United -:- Dagenham & Redbridge - 16:00
Weymouth -:- Darlington - 16:00
Stamford AFC -:- Hereford - 16:00
FC Halifax Town -:- Southport - 16:00
Stockport County -:- Notts County - 16:00
Havant and Waterlooville 0:0 Altrincham - 16:00 FAA
Kettering Town FC -:- Leamington - 16:00
Bath City -:- Peterborough Sports - 16:00
Oxford City -:- Haringey Borough - 16:00
Hornchurch -:- King's Lynn Town - 16:00
Wealdstone -:- Gloucester City - 16:00
Maidstone -:- Dorking Wanderers - 16:00

England - Premier League U18
Blackburn Rovers U18 -:- Everton U18 - 12:00
Crystal Palace U18 -:- Fulham U18 - 12:00
West Bromwich Albion U18 -:- Norwich City U18 - 14:00

Germany - 3. Liga
Saarbruecken -:- FSV Zwickau - 14:00 Pst
Dynamo Dresden -:- Wehen Wiesbaden - 14:00 Pst
Unterhaching -:- Magdeburg - 14:00
SC Verl -:- Kaiserslautern - 14:00
Luebeck -:- Hansa Rostock - 14:00
Hallescher FC -:- Bayern Munich II - 14:00

Germany - Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II -:- Freiburg II - 14:00
Ulm -:- Pirmasens - 14:00
FC Giessen -:- Bayern Alzenau - 14:00
FSV Frankfurt -:- Mainz 05 II - 14:00
TuS RW Koblenz -:- Bahlinger SC - 14:00
Elversberg -:- Sonnenhof Grossaspach - 14:00
Homburg -:- Kickers Offenbach - 14:00 Pst
Hessen Kassel -:- Hoffenheim II - 14:00
Eintracht Stadtallendorf -:- TSG Balingen - 14:00
FCA Walldorf -:- Aalen - 14:00
TSV Schott Mainz -:- TSV Steinbach - 14:00

Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbrueck -:- RW Essen - 14:00
Borussia Moenchengladbach II -:- Schalke 04 II - 14:00 Pst
Preussen Muenster -:- SV Roedinghausen - 14:00
Fortuna Koeln -:- Bergisch Gladbach - 14:00
Fortuna Duesseldorf II -:- SV Straelen - 14:00
Lippstadt -:- VfB Homberg - 14:00
RW Ahlen -:- Wuppertal - 14:00
Bonner SC -:- Sportfreunde Lotte - 14:00
Oberhausen -:- FC Wegberg-Beeck - 14:00

Ghana - Premier League
Liberty Professionals -:- Ebusua Dwarfs - 16:00

Greece - Super League 2
AE Karaiskakis -:- Levadiakos - 13:45
Panachaiki -:- Trikala - 13:45
PAE Chania -:- Doxa Dramas - 13:45 Pst
OF Ierapetra -:- Diagoras Rodos - 13:45

India - Indian Super League
Mumbai City FC -:- Hyderabad FC - 15:00

Indonesia - Liga 1
Bhayangkara FC -:- Persita - 09:30 Pst
Pusamania Borneo -:- Madura United - 09:30 Pst
PSIS -:- Bali United Pusam - 12:15 Pst
Persik -:- PSS Sleman - 12:30 Pst
Persebaya Surabaya -:- Barito Putera - 14:30 Pst

Jordan - Premier League
Al-Ahly -:- FC Ma'an - 14:00
Al-Faisaly -:- Al-Wehdat - 16:00

Netherlands - Tweede Divisie
Excelsior Maassluis -:- AFC - 14:00 Pst
SVV Scheveningen -:- GVVV Veenendaal - 14:30 Pst
Noordwijk -:- Jong FC Volendam - 14:30 Pst
Rijnsburgse Boys -:- HHC - 15:00 Pst
Spakenburg -:- ASWH - 15:00 Pst
Jong Sparta Rotterdam -:- Kozakken Boys - 15:30 Pst
Koninklijke HFC -:- Katwijk - 15:30 Pst
TEC -:- IJsselmeervogels - 15:30 Pst
De Treffers -:- Quick Boys - 18:00 Pst

Scotland - League Two
Elgin City -:- Edinburgh City - 16:00 Pst
Annan Athletic -:- Cowdenbeath - 16:00 Pst
Queen's Park -:- Stranraer - 16:00 Pst
Stenhousemuir -:- Albion Rovers - 16:00 Pst
Stirling Albion -:- Brechin City - 16:00 Pst

South Africa - Premier Soccer League
Lamontville Golden Arrows -:- Tshakhuma FC - 14:00
SuperSport United -:- Mamelodi Sundowns FC - 14:00
Bloemfontein Celtic -:- Stellenbosch FC - 14:30
TS Galaxy -:- Chippa United - 14:30
Cape Town City FC -:- Kaizer Chiefs - 16:00
Baroka FC -:- Moroka Swallows - 16:00

Tanzania - Premier League
Coastal Union -:- Azam FC - 15:00 Pst
Dodoma Jiji FC -:- JKT Tanzania - 15:00 Pst
Simba SC -:- Mtibwa Sugar - 15:00 Pst
Tanzania Prisons -:- Kinondoni MC - 15:00 Pst

Tunisia - Ligue I
AS Slimane -:- Club Africain - 14:00 Pst
Ben Guerdane -:- JS Kairouanaise - 14:00 Pst

UAE - Arabian Gulf League
Al-Dhafra -:- Al-Wasl - 14:00
Khorfakkan -:- Al-Jazira - 14:00
Al-Wahda -:- Baniyas - 17:00

Uruguay - Primera Division Clausura
Danubio -:- Cerro Largo - 14:00
Cerro -:- Club Atletico Penarol - 21:00

Vietnam - V-League
Song Lam Nghe An -:- Binh Dinh - 11:00
Binh Duong -:- FLC Thanh Hoa - 11:00
Viettel -:- Hai Phong - 13:15

Australia - W-League
Sydney FC -:- Western Sydney Wanderers FC - 09:40

France - Division 1
Fleury Merogis U.S -:- Le Havre - 14:30
ASJ Soyaux -:- Paris FC - 14:30
GPSO 92 Issy -:- Dijon Foot - 14:30

Spain - Primera Division
Sevilla -:- Rayo Vallecano - 12:00
Espanyol -:- Huelva - 16:30 Pst
Dostlarınla Paylaş

Futbol Nəticələri | Tatli.Biz
Tatli.Biz saytında Futbol Nəticələrinə baxa bilərsiniz
futbol, idman, topaz, nəticələr, inşa, bədii, bayatı, abdulla, molla, edebiyyat, layla, meqaleler, melumatlar, haqqinda, abbas sehet, qoşma, şeir

Saytda 74 nəfər

Mp3 Axtar, Video Axtar, Şəkil Axtar, Məlumat Axtar, Kinolar, Seriallar, Android Dünyası, Hansı gün doğuldun?, Instagram-dan video(şəkil) yüklə, İşığa borcunu öyrən, Qaza borcunu öyrən, Suya borcunu öyrən, Whatsapp Plus 2021, Instagram Plus, Youtube Plus, Online Dərsliklər, Inşalar toplusu, Atalar Sözləri və Məsəllər, Geniş Kitabxana, Qadın Dünyası, Bürclərin Sirri, Islam Aləmi, Aforizmlər - Dahilərin sözləri, Online Xəritə, Koronavirus canlı izlə(COVID-19, II Dərəcə Tənlik Hesabla, Futbol Nəticələri, Idman Xəbərləri, Namaz vaxtları, Valyuta Məzənnəsi, Valyuta Hesabla, Webmoney Hesabla(WMR), Online Tərcümə, Tapmacalar, Bürc-il Yoxla, Doġum gününü hesabla, Ideal çekini hesabla, Imtahan nəticələrini hesabla, Mətni Fərqli Yaz, X - O Oyunu, Dama Oyunu, Online Sehr, Online Hesablayıcı, Mp3 Məlumatını Dəyiş, Silinmiş şəkillərin geri qaytarılması, Wap+Web Skaner, Domen Yoxla, IP Axtar, Qrab Yarat, Kodlaşdırma, Simvol Kodları, Hərf Kodları, Rəng Kodları, Saytın şəklini çek, Telefon modelini dəyiş, Smayl düzəlt, Icon düzəlt, Button düzəlt, Lətifələr, Qurani Kərim - Səsli(Azərbaycanca), Qurani Kərim - Səsli(Türkcə), Qurani Kərim - Səsli(Rusca), Qurani Kərim - Səsli(Ərəbcə), Nağıllar, Dərman Axtar(Qiyməti), Tanınmış Simalar, Maraqlı Məlumatlar, Moda - Gözəllik, Sağlamlıq, Ailə və Uşaq, Show Biznesdən xəbərdar olmaq üçün bizi izləyin, Show Biznes, Qarışıq Xəbərlər, Online Foto, Ən Son Xəbərlər, Koronavirusla Mübarizə Testi
xml | xml2 | html | ror | wikipedia | media

©Tatli.Biz 2010-2021