Futbol Nəticələri


Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

International - Champions League Final Stage
Chelsea 0:0 FC Porto - 21:00 89'
Paris Saint-Germain 0:1 Bayern Munich - 21:00 88'

Australia - A-League
Newcastle Jets 1:1 Perth Glory - 11:05 FT

Czech Republic - 1. Liga
Pardubice 3:1 Slovacko - 14:30 FT

England - Championship
Huddersfield Town 1:2 AFC Bournemouth - 18:30 FT
Sheffield Wednesday 0:2 Swansea City - 19:00 FT
Rotherham United 3:1 Queens Park Rangers - 20:00 FT

Ireland - Premier Division
Derry City 0:2 Shamrock Rovers - 20:45 FT

Italy - Serie B
Cremonese 2:2 Empoli - 16:00 FT

Mexico - Liga MX Guard1anes Clausura
Pachuca 1:3 Puebla - 04:00 FT

Northern Ireland - Premiership
Portadown 1:0 Dungannon Swifts - 20:45 FT
Glentoran 2:2 Coleraine - 20:45 FT
Warrenpoint Town 0:0 Carrick Rangers - 20:45 FT

Slovenia - Prva Liga
Olimpija Ljubljana 1:1 NK Bravo - 17:15 FT

Bulgaria - Cup
Slavia Sofia 0:1 Arda Kardzhali - 17:30 FT

England - League One
Crewe Alexandra 0:0 Portsmouth - 19:00 FT
Wigan Athletic 2:1 Sunderland - 19:00 FT
AFC Wimbledon 3:0 Ipswich Town - 19:30 FT
Oxford United 4:1 Shrewsbury Town - 20:00 FT
Blackpool 0:0 Accrington Stanley - 20:00 FT
Doncaster Rovers 0:3 Burton Albion - 20:00 FT
Rochdale 2:1 Swindon Town - 20:00 FT
Lincoln City 4:0 Milton Keynes Dons - 20:00 FT

England - League Two
Morecambe 4:1 Scunthorpe United - 19:30 FT
Barrow 2:1 Exeter City - 20:00 FT
Bradford City 0:2 Crawley Town - 20:00 FT
Salford City 0:1 Bolton Wanderers - 20:00 FT
Harrogate 2:2 Leyton Orient - 20:00 FT
Walsall 1:0 Tranmere Rovers - 20:00 FT
Newport County 0:0 Carlisle United - 20:00 FT

Portugal - Segunda Liga
Mafra 0:3 Casa Pia - 21:30 56'

Romania - Cup
Astra Giurgiu 1:0 Dinamo Bucuresti - 18:00 FT

Scotland - Championship
Dunfermline Athletic 0:0 Dundee FC - 19:00 FT
Queen of South 0:1 Raith Rovers - 20:00 FT

Scotland - League One
Partick Thistle 2:0 Clyde - 20:00 FT
Airdrieonians 3:1 Forfar Athletic - 20:00 FT

Slovakia - FA Cup
FC Kosice 3:0 Trencin - 13:30 FT
Zlate Moravce 0:2 Zilina - 15:30 FT

Sweden - Superettan
GIF Sundsvall 2:2 Helsingborg - 19:00 FT

Switzerland - Cup
Lugano 1:2 Luzern - 17:00 Finished AET

Turkey - 1. Lig
Tuzlaspor 5:2 Eskisehirspor - 12:30 FT
Giresunspor 2:1 Keciorengucu - 18:00 FT
Altinordu 0:1 Adana Demirspor - 18:00 FT

Wales - Premier League Championship Group
Barry Town 0:6 TNS - 20:45 FT
Caernarfon 1:6 Connah's Quay - 20:45 FT
Penybont 2:3 Bala Town - 20:45 FT

Wales - Premier League Relegation Group
Cardiff Met University 2:2 Newtown - 20:45 FT
Flint Town United 5:0 Cefn Druids AFC - 20:45 FT
Haverfordwest 1:0 Aberystwyth - 20:45 FT

Argentina - Primera Nacional Zona A
Almirante Brown 1:0 Nueva Chicago - 02:10 FT

Argentina - Copa de la Liga Profesional
Huracan 3:0 Sarmiento - 00:00 FT
Lanus 1:3 Newell's Old Boys - 00:00 FT
Atletico Tucuman 2:0 Velez Sarsfield - 02:15 FT

Armenia - Premier League
Lori -:- Ararat Armenia - 13:00 Cnc

Austria - 2. Liga
Amstetten 1:6 SK Austria Klagenfurt - 18:10 FT
SV Horn 2:3 FC Wacker Innsbruck - 18:30 FT
Floridsdorfer AC 0:1 Vorwaerts Steyr - 18:30 FT
Kapfenberger SV 1:0 SV Lafnitz - 18:30 FT
Dornbirn 2:0 Austria Lustenau - 20:25 FT

Brazil - Paulista A1
Sao Paulo 1:0 Red Bull Bragantino - 01:00 FT

Colombia - Primera A Apertura
Tolima 0:0 Bucaramanga - 03:00 FT

Cyprus - 1. Division Relegation Playoff
Karmiotissa Pano Polemidion 2:4 Ethnikos Achnas - 18:00 FT

Ecuador - Serie A - First Stage
Barcelona SC 3:0 Aucas - 00:00 FAA
Nueve de Octubre 3:0 Guayaquil City - 21:30 55'

England - National League
Solihull Moors 2:1 Notts County - 20:00 FT
Sutton United 0:1 Torquay United - 20:00 FT
Stockport County 4:0 King's Lynn Town - 20:00 FT
Dagenham & Redbridge 2:0 Eastleigh - 20:00 FT
FC Halifax Town 0:4 Wrexham - 20:00 FT
Weymouth 0:3 Aldershot Town - 20:45 FT
Macclesfield Town -:- Hartlepool United - 20:45 Cnc
Chesterfield 0:0 Boreham Wood - 20:45 FT
Barnet -:- Dover - 20:45 Cnc
Woking 3:4 Bromley - 20:45 FT
Yeovil Town -:- Maidenhead United - 20:45 Pst

England - National League North
Guiseley -:- Spennymoor Town FC - 20:45 Cnc
Gateshead FC -:- Darlington - 20:45 Cnc
Farsley Celtic AFC -:- Southport - 20:45 Cnc
Brackley Town -:- Leamington - 20:45 Cnc
Boston United -:- Gloucester City - 20:45 Cnc
Alfreton Town -:- Chester FC - 20:45 Cnc
Hereford -:- Telford - 20:45 Cnc
Kettering Town FC -:- Kidderminster Harriers - 20:45 Cnc
York City -:- Blyth Spartans - 20:45 Cnc
Curzon -:- Chorley - 20:45 Cnc

England - National League South
Dulwich Hamlet -:- Dorking Wanderers - 20:45 Cnc
St Albans -:- Dartford - 20:45 Cnc
Maidstone -:- Ebbsfleet United - 20:45 Cnc
Hungerford Town -:- Slough Town - 20:45 Cnc
Hemel Hempstead -:- Hampton & Richmond - 20:45 Cnc
Eastbourne Borough -:- Tonbridge Angels - 20:45 Cnc
Concord Rangers -:- Braintree Town - 20:45 Cnc
Chippenham Town -:- Oxford City - 20:45 Cnc
Billericay -:- Welling United - 20:45 Cnc

England - Isthmian Premier Division
Haringey Borough -:- Cheshunt - 20:45 Cnc
Corinthian Casuals -:- Cray Wanderers - 20:45 Cnc
Bowers & Pitsea -:- Enfield Town - 20:45 Cnc
Bognor Regis Town -:- Wingate & Finchley - 20:45 Cnc
Bishop's Stortford -:- Carshalton Athletic - 20:45 Cnc
Hornchurch -:- Worthing - 20:45 Cnc
Horsham -:- Folkestone Invicta - 20:45 Cnc
Leatherhead -:- Lewes - 20:45 Cnc
Margate -:- Kingstonian - 20:45 Cnc
Merstham -:- Brightlingsea Regent - 20:45 Cnc
Potters Bar Town -:- East Thurrock United - 20:45 Cnc

France - National
Boulogne 3:0 Sete - 20:00 FT

Germany - Regionalliga Southwest
Elversberg 4:1 Eintracht Stadtallendorf - 19:00 FT

Iran - Azadegan League
Chooka Talesh 1:3 Esteghlal Khuzestan - 14:15 FT
Khooshe Talaee Sana Saveh 0:1 Shahin - 14:15 FT
Baadraan Tehran 2:0 Arman Gahar Sirjan - 14:15 FT
Navad Urmia 0:1 Fajr Sepasi - 14:15 FT
Mes Kerman 2:0 Shahrdari Astara - 14:15 FT
Malavan 1:0 Rayka Babol - 14:15 FT
Qashqai 0:0 Havadar SC - 14:15 FT
Pars Jonoubi Jam Bushehr 3:1 Gol Reyhan Alborz - 14:30 FT
Esteghlal Molasani 0:1 Kheybar Khorramabad - 14:30 FT

Kazakhstan - Premier League
FC Kyzylzhar Petropavlovsk 1:2 Aktobe - 10:00 FT
Shakhter Karagandy 1:2 Akzhaiyk Uralsk - 12:00 FT

Lithuania - A Lyga
FK Panevezys 2:2 Hegelmann Litauen - 16:00 FT
Banga Gargzdai 2:0 Dainava Alytus - 18:00 FT

Paraguay - Division Profesional - Apertura
Guarani 2:0 Club River Plate - 01:00 FT

Peru - Liga 1 - Fase 1
Cusco FC 2:2 Sport Boys - 20:15 FT
Binacional 0:0 Alianza Universidad - 22:30 16'

Romania - Liga II Promotion Group
Miercurea Ciuc 1:2 U Craiova 1948 - 15:30 FT

Russia - PFL Grp. 4
Krylya Sovetov Samara II 0:2 Dinamo Barnaul - 12:00 FT

Scotland - League Two
Stirling Albion 0:1 Stranraer - 20:00 FT
Stenhousemuir 2:0 Elgin City - 20:00 FT
Queen's Park 1:0 Annan Athletic - 20:00 FT
Edinburgh City 2:1 Brechin City - 20:00 FT
Albion Rovers 0:0 Cowdenbeath - 20:00 FT

Tanzania - Premier League
Biashara Mara United 0:1 Coastal Union - 15:00 FT

USA - NISA Legends Cup
Michigan Stars -:- San Diego 1904 FC - 18:00
Detroit City FC -:- Cal United Strikers - 23:00

International - EURO Qualification Final Stage
Russia 0:0 Portugal - 16:00 FT
Switzerland 4:3 Czech Republic - 20:00 AP
Northern Ireland 2:0 Ukraine - 20:45 FT

International - Friendlies
Germany 3:1 Norway - 16:00 FT
Poland 2:4 Sweden - 18:30 FT
England 0:2 Canada - 20:15 FT
France 0:2 USA - 21:10 80'
Dostlarınla Paylaş
Whatsapp Facebook Telegram Twitter Viber
Logo

Tatli.Biz saytında Futbol Nəticələrinə baxa bilərsiniz


futbol, idman, topaz, nəticələr, inşa, bədii, bayatı, abdulla, molla, edebiyyat, layla, meqaleler, melumatlar, haqqinda, abbas sehet, qoşma, şeir, azerbaycan, android, axtar, yeni, Futbol Nəticələri, yukle

Saytda 88 nəfər
xml | xml2 | html | ror | wiki
MobTop.az
admin@tatli.biz
©Tatli.Biz Company 2010-2021