Bu gün 5 məqalə əlavə olundu
Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Andorra - 1. Division
Inter Club d'Escaldes 2:0 CE Carroi (FT)
UE Engordany 5:0 Penya Encarnada d'Andorra (FT)
FC Santa Coloma -:- UE Santa Coloma ()
Atletic Escaldes -:- Sant Julia ()

Armenia - 1. Division
Lernayin A. -:- West Armenia ()
Shirak II -:- Noravank ()

Australia - New South Wales
Rockdale City Suns 4:0 Wollongong Wolves (FT)

Australia - Victorian
St Albans Saints 0:2 Green Gully Cavaliers (FT)
Heidelberg United 0:1 South Melbourne (FT)

Austria - Regionalliga East
FC Mauerwerk -:- SV Leobendorf (Pst)

Austria - Regionalliga Middle
Ried (A) -:- SV St. Anna (Pst)

Belgium - First Amateur Division
Rupel Boom -:- Olympic de Charleroi (Cnc)
Royal Knokke FC -:- Francs Borains (Cnc)
Tienen -:- KSK Heist (Cnc)
URSL Vise -:- UR La Louviere Centre (Cnc)
Sint-Eloois-Winkel -:- FC Liege (Cnc)

Brazil - Copa do Nordeste Group Stage
CS Alagoano -:- Treze ()
Salgueiro -:- Bahia ()

Brazil - Alagoano
Desportivo Alianca -:- Clube Sociedade Esportiva ()

Brazil - Baiano
EC Jacuipense -:- Juazeirense (Pst)
Fluminense de Feira -:- Vitoria da Conquista ()

Brazil - Brasiliense
Brasiliense -:- Samambaia ()
Sobradinho EC -:- Luziania ()

Brazil - Catarinense
Hercilio Luz -:- Prospera ()
Figueirense -:- Concordia Atletico ()
Chapecoense AF -:- Avai FC (Pst)
Joinville -:- Marcilio Dias ()
Brusque -:- Metropolitano ()

Brazil - Gaucho
Esportivo 1:0 EC Sao Jose (FT)
Novo Hamburgo 1:1 Pelotas (FT)
Brasil de Pelotas 0:1 CE Aimore (FT)

Brazil - Goiano Group A
Gremio Anapolis -:- Anapolis FC ()
Itumbiara -:- CRAC ()

Brazil - Goiano Group B
Ipora -:- Goias ()
Vila Nova -:- Jaragua ()

Brazil - Matogrossense
Sorriso 3:0 Sinop (FT)
Cuiaba -:- Pocone MT ()
Nova Mutum -:- Acao ()

Brazil - Paraense
Tuna Luso -:- Carajas (Cnc)
Carajas -:- Bragantino PA ()
Paysandu -:- Castanhal EC ()
Castanhal EC -:- Paragominas FC (Cnc)
Aguia de Maraba -:- Tapajos (Cnc)
Aguia de Maraba -:- Tuna Luso ()
Independente PA -:- Tapajos ()

Brazil - Paranaense
Coritiba -:- Cascavel CR (Pst)
Operario Ferroviario -:- Azuriz ()
Toledo CW -:- Rio Branco PR (Pst)

Brazil - Pernambucano
Retro FC -:- Sete de Setembro PE ()

Brazil - Piauiense
River AC 0:2 Flamengo PI (FT)
Parnahyba -:- Fluminense PI ()

Brazil - Potiguar 1st Group Stage
Globo FC -:- Palmeira de Goianinha ()
AS Sociedade -:- ACD Potiguar ()
America RN -:- Santa Cruz de Natal ()

Brazil - Sergipano
Sociedade Boca Junior -:- Freipaulistano ()

Brazil - Sul-Matogrossense Grp. A
Dourados AC -:- Aquidauanense ()
Aguia Negra -:- Novoperario FC ()

Brazil - Sul-Matogrossense Grp. B
Comercial MS -:- Uniao/ABC ()
Costa Rica EC -:- Tres Lagoas ()

Brazil - Paulista A2
Sertaozinho -:- XV de Piracicaba ()
Rio Claro -:- Sao Bernardo ()

Bulgaria - Second Professional League
Litex Lovech 2:2 Ludogorets Razgrad II (FT)

Colombia - Primera B Apertura
Tigres FC -:- Boca Juniors de Cali ()

Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. A
Marineros de Puntarenas 0:0 Guanacasteca (FT)

Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. B
Municipal San Ramon -:- Cariari ()

Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. C
Turrialba -:- Futbol Consultants ()

Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo 2:0 Hajduk Split B (FT)
NK Croatia Zmijavci -:- Osijek B ()

Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
Varde 3:0 Romalt IF (FT)

DR Congo - Super League
Simba -:- Renaissance ()
Saint-Eloi Lupopo -:- TP Mazembe ()
Motema Pembe -:- AS Vita Club ()
Maniema Union -:- Sanga Balende ()

France - National 2 Grp. B
GFC Ajaccio -:- Sedan ()

Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
Reutlingen -:- FC 08 Villingen (Pst)
FV Loerrach-Brombach -:- FV Ravensburg (Pst)

Germany - Oberliga Bremen
Geestemuende -:- Bremer SV (Pst)
Brinkumer SV -:- SC Borgfeld (Pst)
Vatan Sport Bremen -:- TuS Schwachhausen (Pst)
FC Union 60 -:- TuS Komet Arsten (Pst)
SFL Bremerhaven -:- SV Hemelingen (Pst)

Germany - Oberliga Flens Nord
Eckernfoerder SV -:- SV Frisia 03 RL (Pst)

Germany - Oberliga Flens Sud
SV Eichede -:- SV Preussen 09 Reinfeld (Pst)
SV Todesfelde -:- Eutin 08 (Pst)
Luebeck II -:- Union Neumuenster (Pst)

Germany - Oberliga Hessen
FC 1931 Eddersheim -:- SV Rot-Weiss Hadamar (Pst)
Buchonia Flieden -:- SG Barockstadt Fulda Lehnerz (Pst)
FC Hanau 93 -:- SV Neuhof (Pst)
VFB Ginsheim -:- RW Walldorf (Pst)

Germany - Oberliga Mittelrhein
VfL Alfter -:- Glesch-Paffendorf (Pst)
Borussia Freialdenhoven -:- SV Breinig (Pst)
Viktoria Arnoldsweiler -:- Siegburger SV 04 (Pst)
FC Huerth -:- Fortuna Koeln II (Pst)
FC Hennef 05 -:- Dueren (Pst)
SpVg Frechen 20 -:- DJK BW Friesdorf (Pst)
Pesch -:- Spvg Wesseling Urfeld (Pst)
SV Deutz 05 -:- SV Eilendorf (Pst)

Germany - Oberliga Niederrhein
SW Essen -:- SC Velbert (Pst)
FC Kray -:- FC Kleve (Pst)
1. FC Moenchengladbach -:- FSV Duisburg (Pst)
Velbert -:- Niederwenigern (Pst)
TSV Meerbusch -:- DJK Teutonia St. Toenis (Pst)
TV Jahn Hiesfeld -:- Cronenberger SC (Pst)
FC Monheim -:- Union Nettetal (Pst)
TVD Velbert -:- VfB Hilden (Pst)
SpVgg Sterkrade-Nord -:- SpVg Schonnebeck (Pst)
TuRU Duesseldorf -:- Ratinger SV (Pst)
FC Bocholt -:- Sportfreunde Baumberg (Pst)

Germany - Oberliga NOFV-Nord
Rostocker FC 1895 -:- SV Victoria Seelow (Pst)
Hertha Zehlendorf -:- MSV Pampow (Pst)
FC Strausberg -:- 1. FC Lok Stendal (Pst)
Torgelower SV Greif -:- Hansa Rostock II (Pst)
RSV Eintracht 1949 -:- Staaken (Pst)
TSG Neustrelitz -:- Brandenburger SC Sued (Pst)
Tasmania Berlin -:- SpVg BW 90 Berlin (Pst)
Greifswalder SV -:- SFC Stern 1900 (Pst)

Germany - Oberliga NOFV-Sud
FC International Leipzig -:- RW Erfurt (Pst)
BW Zorbau -:- FC Grimma (Pst)
Einheit Rudolstadt -:- FSV Martinroda (Pst)
VfL Halle 96 -:- Ludwigsfelder FC (Pst)
FC Oberlausitz Neugersdorf -:- FSV Wacker Nordhausen (Pst)
Plauen -:- Carl Zeiss Jena II (Pst)
FC An der Fahner Hoehe -:- VfB Krieschow (Pst)
Union Sandersdorf -:- 1. FC Merseburg (Pst)

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
Koblenz -:- Kaiserslautern II (Pst)

Germany - Oberliga Westfalen
SG Finnentrop/Bamenohl -:- FC Guetersloh (Pst)
Sportfreunde Siegen -:- TuS Erndtebrueck (Pst)
Hammer SpVg -:- RSV Meinerzhagen (Pst)
SC Paderborn 07 II -:- TSG Sprockhoevel (Pst)
ASC Dortmund -:- TuS Ennepetal (Pst)
Eintracht Rheine -:- SpVgg Vreden (Pst)
Wattenscheid -:- Westfalia Rhynern (Pst)
Preussen Muenster II -:- FC Kaan-Marienborn 07 (Pst)
Victoria Clarholz -:- SC Westfalia Herne (Pst)
SV Schermbeck 2020 -:- Holzwickeder (Pst)

Hong Kong - Premier League
Pegasus FC 2:0 Rangers (FT)
Resources Capital FC 1:5 Warriors (FT)

Iceland - League Cup Grp. 1
Valur -:- Vikingur Olafsvik ()

Iceland - League Cup Grp. 3
Keflavik -:- Selfoss ()

Iceland - League Cup Grp. 4
Leiknir Reykjavik -:- Fjoelnir ()

Iraq - Premier League
Al Naft 0:0 Al Zawraa (FT)
Al Diwaniya 1:1 Naft Maysan (FT)
Al-Qasim 0:0 Al Karkh (FT)
Al Talaba 1:2 Alsinaat Alkahrabaiya (FT)
Naft Al Wasat -:- Al Najaf ()

Italy - Serie D Grp. A
AS Casale -:- Castellanzese ()
Caronnese -:- Citta di Varese ()
Arconatese -:- ASD Calcio Chieri 1955 ()
Folgore Caratese -:- Bra ()
Fossano -:- Borgosesia ()
Vado -:- ACSD Saluzzo ()
Sestri Levante -:- P.D.H.A.E. ()
Sanremese -:- ASDC Gozzano ()
AC Legnano -:- Lavagnese ()
ASD Imperia -:- Derthona ()

Italy - Serie D Grp. B
Union ASD Casatese -:- Franciacorta FC ()
ASD Fanfulla -:- Villa D'Alme ()
NibionnOggiono -:- Tritium ()
AS Vis Nova Giussano -:- Breno (Pst)
Virtus CiseranoBergamo -:- Brusaporto (Pst)
Sona -:- Seregno ()
Scanzorosciate -:- Calvina ()
AC Ponte San Pietro -:- Real Calepina ()

Italy - Serie D Grp. C
Ambrosiana -:- Union San Giorgio-Sedico ()
Virtus Bolzano -:- Adriese ()
Este -:- Clodiense ()
Delta Porto Tolle -:- Mestre ()
Cjarlins Muzane -:- Montebelluna ()
Chions -:- Luparense ()
Cartigliano -:- Caldiero Terme ()
Campodarsego -:- ASD Manzanese ()
Belluno -:- Union Feltre ()
ArzignanoChiampo -:- Trento ()

Italy - Serie D Grp. D
Fiorenzuola -:- SSDRL Marignanese Calcio (Pst)
Corticella -:- Forli ()
Correggese -:- Pro Livorno 1919 Sorgenti ()
Aglianese -:- Seravezza ()
Ghivizzano Borgoamozzano -:- Mezzolara (Pst)
Progresso -:- Prato ()
Real Forte Querceta -:- Sasso Marconi ()
Rimini -:- Lentigione (Pst)
Sammaurese -:- GS Bagnolese ()

Italy - Serie D Grp. E
Tiferno Lerchi -:- Robur Siena ()
Sangiovannese -:- Sinalunghese ()
Montespaccato -:- ASD Trastevere ()
Lornano Badesse -:- Aquila Montevarchi (Pst)
Grassina -:- Pianese ()
US Gavorrano -:- Trestina ()
Cannara -:- Foligno ()
Flaminia -:- Ostia Mare ()
Scandicci -:- San Donato ()

Italy - Serie D Grp. F
Campobasso -:- Castelfidardo ()
Castelnuovo Vomano -:- Aprilia ()
Cynthialbalonga -:- ASD Porto Sant Elpidio ()
Matese -:- Montegiorgio ()
Recanatese -:- Real Giulianova ()
SN Notaresco -:- Olympia Agnonese ()
Tolentino -:- Rieti ()
Vastese -:- Atletico Terme Fiuggi ()
Vastogirardi -:- ASD Pineto (Pst)

Italy - Serie D Grp. G
ASD Lanusei -:- Insieme Formia ()
Gladiator -:- Carbonia ()
Giugliano -:- Latina ()
Nola -:- Arzachena ()
Cassino -:- Afragolese (Pst)
Latte Dolce -:- Monterosi ()
Team Nuova Florida 2005 -:- Muravera (Pst)
Torres -:- Nocerina ()
Savoia -:- Vis Artena ()

Italy - Serie D Grp. H
Citta di Fasano -:- Casarano ()
Team Altamura -:- AZ Picerno ASD (Pst)
Taranto -:- Puteolana ()
Portici -:- Lavello ()
ACD Nardo -:- Brindisi ()
Sporting Fulgor Molfetta -:- Bitonto ()
Gravina -:- Aversa Normanna (Pst)
Francavilla -:- Audace Cerignola ()
Fidelis Andria -:- Sorrento ()

Italy - Serie D Grp. I
Sant'Agata -:- Acireale ()
Dattilo Noir -:- Paterno ()
Licata -:- Calcio Biancavilla 1990 ()
Marina di Ragusa -:- Cittanovese ()
Messina -:- Rotonda ()
Troina -:- Citta di Messina ()
San Luca -:- Roccella ()
Rende -:- Gelbison Cilento ()
Santa Maria Cilento -:- Castrovillari ()

Italy - Campionato Primavera 1
Sampdoria Primavera 1:1 Roma Primavera (FT)
Sassuolo Primavera 1:1 Genoa Primavera (FT)

Kenya - Premier League
Kakamega Homeboyz 1:2 AFC Leopards (FT)
KCB 0:3 Kariobangi Sharks (FT)
Ulinzi Stars 0:2 Bandari (FT)
Posta Rangers 1:2 Sofapaka (FT)

Kosovo - Superliga
Drita 3:1 Besa Peje (FT)
Llapi 1:0 Ballkani (FT)

Kuwait - Premier League Championship Group
Al-Qadsia -:- Al Sahel SC ()
Al-Salmiyah -:- Al Fahaheel ()

Malta - Premier League
Balzan FC -:- Sliema Wanderers ()
Senglea Athletic -:- Valletta ()

Malta - Challenge League
Marsa FC 1:1 Pembroke Athleta F.C. (FT)
Fgura United -:- Qrendi ()
Marsaxlokk FC -:- St. George's FC ()
Pieta -:- Zebbug Rangers ()
Mqabba -:- Vittoriosa Stars ()

Mexico - Liga MX Clausura
CD Guadalajara Chivas -:- Club Leon ()
Puebla -:- Queretaro ()

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 2
Cafessa Jalisco 3:0 Ciervos (FT)
Azores de Hidalgo -:- Inter Playa del Carmen ()

Morocco - Botola Pro 2
Chabab Atlas Khenifra 1:3 Olympique Dcheira (FT)
Raja Beni Mellal -:- Tihad Casablanca ()
AS Sale -:- Wydad Fes ()
Widad Temara -:- KACM ()

New Zealand - Premiership
Hawke's Bay United -:- Eastern Suburbs (Pst)

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
Maria da Fonte -:- CD Cerveira ()
Vilaverdense FC -:- CDC Montalegre ()
Braganca -:- Aguia Vimioso ()
Vianense -:- SC Mirandela ()
Braga B -:- Pedras Salgadas ()
Vidago FC -:- Merelinense ()

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. B
Berco SC -:- Mondinense FC ()
AD Fafe -:- Rio Ave B ()
ARS Martinho -:- Brito FC ()
Camacha -:- Aves (Cnc)

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. C
Paredes -:- Maritimo B ()
Trofense -:- Salgueiros ()
Amarante FC -:- Vila Real ()
Leca -:- Coimbroes ()
FC Pedras Rubras -:- Gondomar ()
Uniao da Madeira -:- Camara Lobos (Cnc)

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. D
AD Castro Daire -:- SC Joao Ver ()
Beira-Mar -:- Espinho ()
Vila Cortez -:- Lusitania Lourosa ()
Sanjoanense -:- Lusitano FCV ()
Canelas 2010 -:- Valadares Gaia ()

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. E
ARC Oleiros -:- Mortagua FC ()
Carapinheirense -:- GRAP (Cnc)
CD Alcains -:- Sertanense ()
Uniao de Leiria -:- Vitoria de Sernache ()

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. F
Sacavenense 4:0 Sintrense (FT)
SC Lourinhanense -:- Loures ()
UFC Almeirim -:- Fatima (Cnc)
Santarem -:- Torreense ()
S.U. 1 de Dezembro -:- Caldas ()

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. G
Real SC 3:1 Praiense (FT)
Desportivo Fabril Barreiro 0:2 Sporting CP B (FT)
Oriental 1:1 Fontinhas (FT)
Rabo de Peixe 0:1 Olimpico Montijo (FT)
Estrela da Amadora -:- Belenenses SAD B ()

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. H
Louletano 1:1 Amora FC (FT)
Moncarapachense 1:0 Olhanense (FT)
Esperanca de Lagos -:- Moura Atletico Clube ()
Juventude Evora -:- Pinhalnovense ()

San Marino - Campionato
Folgore -:- Tre Penne Galazzano ()
San Giovanni -:- Tre Fiori ()
Domagnano -:- Cailungo ()

Serbia - Prva Liga
Kabel Novi Sad 2:0 Sloga Kraljevo (FT)
Borac Cacak 0:0 Jagodina (FT)
FK Zemun 0:1 Buducnost Dobanovci (FT)
Radnicki Pirot 1:0 Radnicki Sremska Mitrovica (FT)
Kolubara -:- Dinamo Vranje ()

Slovakia - 2. Liga
Slovan Bratislava B 0:3 Zeleziarne Podbrezova (FT)
FC STK 1914 Samorin 0:1 Liptovsky Mikulas (FT)

South Africa - Cup
Pretoria Callies -:- JDR Stars ()
TS Sporting -:- Richards Bay ()
Chippa United -:- Cape Town City FC ()

Syria - Premier League
Al-Shorta 1:0 Al-Horiyah (FT)

Thailand - Thai League 2
Uthai Thani FC 0:0 Nong Bua Pitchaya FC (FT)
Phrae United 1:1 Ranong FC (FT)
Udon Thani FC 0:2 JL Chiangmai United FC (FT)
Kasetsart 0:1 Nakhon Pathom (FT)
Lampang FC 1:1 Chainat FC (FT)

Tunisia - Ligue II Grp. C
Menzel Bouzelfa -:- AS Gabes ()
Kalaa Sport -:- ES Djerba Midoun ()
Sfax Railways -:- Sporting Ben Arous ()

Tunisia - Ligue II Grp. D
Zarzis -:- AS Kasserine ()
AS Mehamedia -:- EO Sidi Bouzid ()

Turkey - 2. Lig - White Group
Ergene Velimese Spor 1:1 Gumushanespor (FT)
Sancaktepe FK 0:3 Hacettepe Spor Kulubu (FT)
Kocaelispor 1:1 Afjet Afyonspor (FT)

Turkey - 3. Lig Grp. 4
Bergama Belediyespor 1:2 Modafen FK (FT)

Zambia - Super League
Buildcon 2:1 Young Green Eagles (FT)
Forest Rangers -:- Zesco United ()
Dostlarınla Paylaş

Futbol Nəticələri | Tatli.Biz
Tatli.Biz saytında Futbol Nəticələrinə baxa bilərsiniz
futbol, idman, topaz, nəticələr, inşa, bədii, bayatı, abdulla, molla, edebiyyat, layla, meqaleler, melumatlar, haqqinda, abbas sehet, qoşma, şeir

Saytda 81 nəfər
xml | xml2 | html | ror
©Tatli.Biz 2010-2021