Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Vasco da Gama 3:2 Atletico MG - 01:00 FT
Internacional -:- Gremio - 20:00
Ceara -:- Palmeiras - 20:00
Athletico Paranaense -:- Flamengo - 20:00
Atletico GO -:- Fortaleza - 22:15
Sport Recife -:- Bahia - 22:15
Santos FC -:- Goias - 22:15

England - FA Cup
Chelsea -:- Luton Town - 13:00
Fulham -:- Burnley - 15:30
Brentford -:- Leicester City - 15:30
Manchester United -:- Liverpool - 18:00
Everton -:- Sheffield Wednesday - 21:00

France - Ligue 1
Bordeaux -:- Angers - 13:00
Dijon -:- Strasbourg - 15:00
Metz -:- Nantes - 15:00
Nimes -:- Lorient - 15:00 Pst
Reims -:- Brest - 15:00
Rennes -:- Lille - 17:00
Saint-Etienne -:- Lyon - 21:00

Germany - 1. Bundesliga
Schalke 04 -:- Bayern Munich - 15:30
Hoffenheim -:- FC Koeln - 18:00

Italy - Serie A
Juventus -:- Bologna - 12:30
Genoa -:- Cagliari - 15:00
Hellas Verona -:- SSC Napoli - 15:00
Lazio -:- Sassuolo - 18:00
Parma Calcio 1913 -:- Sampdoria - 20:45

Netherlands - Eredivisie
Fortuna Sittard -:- Ajax - 12:15
FC Twente -:- VVV-Venlo - 14:30
FC Utrecht -:- Sparta Rotterdam - 14:30
Feyenoord -:- AZ Alkmaar - 16:45

Portugal - Primeira Liga
Maritimo -:- Pacos de Ferreira - 16:00
Moreirense -:- Portimonense - 18:30
Famalicao -:- Vitoria de Guimaraes - 21:15

Spain - LaLiga
Osasuna -:- Granada - 14:00
Elche -:- Barcelona - 16:15
Celta Vigo -:- Eibar - 18:30
Atletico Madrid -:- Valencia - 21:00

International - African Nations Championship Grp. A
Zimbabwe -:- Mali - 20:00
Burkina Faso -:- Cameroon - 20:00

Australia - A-League
Western United FC -:- Newcastle Jets - 06:00 Pst
Wellington Phoenix -:- Newcastle Jets - 08:10
Western Sydney Wanderers FC -:- Perth Glory - 08:40 Pst

Austria - Bundesliga
Altach -:- Salzburg - 14:30
LASK -:- WSG Swarovski Tirol - 17:00

Belgium - First Division A
Club Brugge -:- Genk - 13:30
Zulte Waregem -:- Beerschot - 16:00
Standard Liege -:- Sporting Charleroi - 18:15
OH Leuven -:- Gent - 20:45

Croatia - 1. Division
NK Istra 1961 -:- Slaven - 17:05

Czech Republic - 1. Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice -:- Teplice - 14:00
Jablonec -:- Pribram - 14:00
Viktoria Plzen -:- Pardubice - 16:00
Sparta Prague -:- Mlada Boleslav - 18:30

England - Championship
Preston North End -:- Reading - 13:30
Middlesbrough -:- Blackburn Rovers - 16:00

Germany - 2. Bundesliga
Nuernberg -:- Hannover 96 - 13:30
St. Pauli -:- Jahn Regensburg - 13:30
Sandhausen -:- Bochum - 13:30
Darmstadt -:- Holstein Kiel - 13:30

Greece - Super League
Atromitos -:- Olympiacos - 14:00
Panetolikos -:- Lamia - 16:15
PAS Giannina -:- NFC Volos - 16:15
PAOK Thessaloniki FC -:- AEK Athens - 18:30

Hungary - NB I
Budafoki MTE -:- MTK Budapest - 13:30
Paksi SE -:- Diosgyori VTK - 15:45
Budapest Honved -:- Zalaegerszeg - 18:00

Israel - Ligat HaAl
Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Hapoel Kfar Saba - 18:00

Italy - Serie B
Lecce -:- Empoli - 15:00
Cremonese -:- SPAL 2013 - 21:00

Mexico - Liga MX Guard1anes Clausura
Atlas 0:2 Tigres - 02:00 FT
Toluca -:- Necaxa - 19:00

Netherlands - Eerste Divisie
FC Volendam -:- De Graafschap - 12:15
Roda JC Kerkrade -:- Jong FC Utrecht - 20:00

Romania - Liga I
Gaz Metan Medias -:- CSM Politehnica Iasi - 17:00
Botosani -:- Dinamo Bucuresti - 19:00

Switzerland - Super League
Servette -:- St. Gallen - 16:00 Pst
Luzern -:- Lugano - 16:00 Pst
FC Vaduz -:- Young Boys - 16:00
St. Gallen -:- Lugano - 16:00

Turkey - Super Lig
Konyaspor -:- Antalyaspor - 11:30
Yeni Malatyaspor -:- Galatasaray - 14:00
Denizlispor -:- Fatih Karagumruk - 14:00
Gaziantep FK -:- Hatayspor - 17:00
Besiktas -:- Goztepe - 17:00

Belgium - First Division B
Westerlo -:- RFC Seraing - 16:00
Lommel -:- RWD Molenbeek - 20:00

Brazil - Serie B
Cruzeiro -:- Nautico - 20:00
Ponte Preta -:- CRB - 22:15

International - Club Friendlies
Zenit St. Petersburg -:- Pakhtakor Tashkent - 08:00
AC Horsens -:- Kolding IF - 11:30
Silkeborg -:- Vejle Boldklub - 13:00
FC Midtjylland -:- AaB - 13:00
Zenit St. Petersburg -:- Shakhtyor Soligorsk - 14:00
FC Rostov -:- Oestersunds FK - 16:30

Egypt - Premier League
El Gounah -:- Wadi Degla FC - 13:30
ENPPI -:- National Bank - 13:30

Italy - Serie C Grp. A
Pro Patria -:- Carrarese - 12:30
Giana Erminio -:- Lecco - 15:00
Pergolettese -:- Lucchese - 15:00
Alessandria -:- Pistoiese - 15:00
Grosseto -:- Piacenza - 15:00
Pontedera -:- Olbia - 17:00
Pro Sesto -:- Juventus U23 - 17:30

Italy - Serie C Grp. B
Modena -:- Gubbio - 12:30
Legnago Salus -:- Vis Pesaro - 14:30
Mantova -:- Fermana - 15:00
Alma Juventus Fano -:- Perugia - 15:00
Sudtirol -:- Ravenna - 15:00
Matelica -:- Triestina - 15:00
Sambenedettese -:- Carpi - 15:00
R.C. Cesena -:- Virtus Verona - 17:30

Italy - Serie C Grp. C
Palermo FC -:- Teramo - 12:30
Bari -:- Virtus Francavilla - 15:00
Casertana -:- Trapani - 15:00 Cnc
Viterbese -:- Ternana - 15:00
Vibonese -:- Cavese - 15:00
Paganese -:- Catania - 15:00
AP Turris -:- Avellino - 17:30
Bisceglie -:- Foggia - 17:30

Portugal - Segunda Liga
Mafra -:- Estoril - 12:15
Chaves -:- Arouca - 15:00

Spain - LaLiga2
Almeria -:- Sabadell - 14:00
Logrones -:- Real Oviedo - 16:00
Castellon -:- Sporting Gijon - 18:15
Las Palmas -:- Leganes - 20:30

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. A
Coruxo F.C. -:- Salamanca CF UDS - 12:00
Unionistas de Salamanca -:- Pontevedra - 16:00
Deportivo La Coruna -:- Compostela - 17:00
Guijuelo -:- Zamora - 17:00 Pst

Spain - Segunda B Grp. I - Grp. B
CD Lealtad -:- Marino Luanco - 12:00
Real Oviedo B -:- CD Covadonga - 12:00

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. A
Real Union -:- SD Leioa - 17:00
Racing Santander -:- Athletic Bilbao B - 17:00
Barakaldo -:- CD Laredo - 17:00 Pst

Spain - Segunda B Grp. II - Grp. B
Club Haro Deportivo -:- Ejea - 12:00
Ebro -:- CD Calahorra - 12:00
Tudelano -:- Osasuna B - 12:00

Spain - Segunda B Grp. III - Grp. A
Badalona -:- Gimnastic - 12:00
Espanyol B -:- FC Andorra - 12:00 Pst
Barcelona B -:- UE Olot - 18:30
UE Cornella -:- AE Prat - 19:00

Spain - Segunda B Grp. III - Grp. B
Pena Dep. Santa Eulalia -:- Valencia B - 12:00
La Nucia -:- UD Ibiza - 12:00
Alcoyano -:- Orihuela - 12:00
Atzeneta UE -:- Hercules - 12:00
Atletico Levante UD -:- Villarreal B - 16:00

Spain - Segunda B Grp. IV - Grp. A
Atletico Sanluqueno CF -:- Las Palmas B - 12:00
Algeciras -:- Recreativo Huelva - 12:00
UD Tamaraceite -:- Linense - 13:00
Cadiz B -:- San Fernando CD - 15:45

Spain - Segunda B Grp. IV - Grp. B
Sevilla Atletico -:- Granada B - 11:30
CD El Ejido 2012 -:- Lorca Deportiva - 12:00
Linares Deportivo -:- UCAM Murcia - 17:00
Cordoba -:- Yeclano - 17:00

Spain - Segunda B Grp. V - Grp. A
San Sebastian de los Reyes -:- Poblense - 11:30
Getafe B -:- Real Madrid Castilla - 11:30
Atletico Madrid B -:- DUX Internacional de Madrid - 12:00
Las Rozas CF -:- Navalcarnero - 12:00
Atletico Baleares -:- Rayo Majadahonda - 12:00

Spain - Segunda B Grp. V - Grp. B
Melilla -:- CF Talavera de la Reina - 12:00
Socuellamos -:- Villarrobledo - 12:00
Don Benito -:- CD Badajoz - 12:00
Merida -:- Villanovense - 17:00

Turkey - 1. Lig
Tuzlaspor -:- Akhisarspor - 11:30
Keciorengucu -:- Boluspor - 11:30
Giresunspor -:- Balikesirspor - 14:00
Samsunspor -:- Altay - 17:00

Albania - Kategoria Superiore
Kukesi -:- Bylis - 13:45
Skenderbeu -:- Apolonia - 13:45
Vllaznia -:- Kastrioti - 16:45

Argentina - Primera B Nacional Promotion Playoff
Atletico Rafaela -:- Quilmes - 22:20

Argentina - Federal A Promotion Playoff
Villa Mitre 2:0 Sportivo Belgrano - 00:30 FT

Chile - Primera Division
Cobresal 1:1 Union La Calera - 00:30 FT
La Serena -:- Curico Unido - 21:00
Universidad de Chile -:- Deportes Iquique - 23:15

Colombia - Primera A Apertura
America de Cali -:- Rionegro Aguilas - 22:00
Santa Fe -:- Tolima - 22:00 Pst

Costa Rica - Primera Division Clausura
Sporting FC 0:1 Santos de Guapiles - 00:00 FT
LD Alajuelense 1:1 Deportiva San Carlos - 02:00 FT
Grecia -:- Municipal Perez Zeledon - 21:00
ADR Jicaral -:- Club Sport Herediano - 22:00

Cyprus - 1. Division
APOEL Nicosia -:- Anorthosis - 15:00
Nea Salamis -:- Apollon Limassol - 17:30

El Salvador - Primera Division - Apertura Final Stage
CD FAS -:- Alianza FC - 22:00
CD Aguila -:- Jocoro FC - 22:30

England - Premier League 2 Division 1
Chelsea U23 -:- Southampton U23 - 18:30

England - Premier League 2 Division 2
Wolverhampton Wanderers U23 -:- Leeds United U23 - 14:00

Germany - 3. Liga
1860 Muenchen -:- Meppen - 13:00
Saarbruecken -:- Luebeck - 14:00
KFC Uerdingen -:- Ingolstadt - 15:00 Pst

Germany - Regionalliga North Group North
Teutonia Ottensen -:- Heider SV - 14:00 Pst
Altonaer FC 93 -:- SC Weiche Flensburg - 14:00 Pst
FC Hansa Lueneburg -:- SV Drochtersen/Assel - 14:00 Pst
Holstein Kiel II -:- 1. FC Phoenix Luebeck - 14:00 Pst
Eintracht Norderstedt -:- St. Pauli II - 14:00 Pst

Germany - Regionalliga North Group South
VfV Hildesheim -:- Oberneuland - 14:00 Pst
HSC Hannover -:- TSV Havelse - 14:00 Pst

Germany - Regionalliga Northeast
Tennis Borussia -:- VSG Altglienicke - 13:30 Pst
Lokomotive Leipzig -:- Hertha Berlin II - 13:30 Pst
FSV Union Fuerstenwalde -:- Berliner AK 07 - 13:30 Pst
Babelsberg -:- Carl Zeiss Jena - 13:30 Pst
Germania Halberstadt -:- FSV Luckenwalde - 13:30 Pst
VfB Auerbach -:- Bischofswerdaer FV - 13:30 Pst
FC Viktoria 1889 Berlin -:- Chemnitzer FC - 13:30 Pst
ZFC Meuselwitz -:- Optik Rathenow - 13:30 Pst
SV Lichtenberg 47 -:- Energie Cottbus - 13:30 Pst
BFC Dynamo -:- BSG Chemie Leipzig - 13:30 Pst

Germany - Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II -:- Ulm - 14:00
Pirmasens -:- FC Giessen - 14:00
Homburg -:- TSG Balingen - 14:00
TuS RW Koblenz -:- Kickers Offenbach - 14:00

Ghana - Premier League
Dreams FC -:- Liberty Professionals - 16:00
Medeama SC -:- Inter Allies FC - 16:00
Ebusua Dwarfs -:- WAFA - 16:00
Elmina Sharks -:- Bechem United - 16:00
Eleven Wonders -:- King Faisal - 16:00
Asante Kotoko SC -:- Aduana Stars - 19:00

Greece - Super League 2
Panachaiki -:- OF Ierapetra - 13:00
AE Karaiskakis -:- PAE Chania - 13:00
Ergotelis -:- Levadiakos - 13:45
Ionikos -:- Trikala - 13:45

India - I-League
TRAU -:- Chennai City FC - 09:30
Aizawl -:- Indian Arrows - 11:30
Punjab FC -:- Mohammedan SC - 14:30

India - Indian Super League
Jamshedpur -:- Hyderabad FC - 12:30
Bengaluru FC -:- Odisha FC - 15:00

Indonesia - Liga 1
Barito Putera -:- Persik - 09:30 Cnc
Madura United -:- Bhayangkara FC - 12:15 Cnc
Bali United Pusam -:- Persebaya Surabaya - 14:30 Cnc

Nigeria - NPFL
Heartland Owerri -:- Akwa United - 16:00
Kwara United -:- Ifeanyi Ubah United - 16:00
Abia Warriors -:- MFM FC - 16:00
Warri Wolves FC -:- Nasarawa United - 16:00
Dakkada FC -:- Sunshine Stars - 16:00
Enugu Rangers -:- Lobi Stars - 16:00

Saudi Arabia - Premier League
Abha -:- Al Qadasiya - 13:55
Al Fateh FC -:- Al-Raed - 15:55
Al Ittihad -:- Al Nassr FC - 16:40
Al-Ettifaq -:- Al Ahli - 18:10

Scotland - League Cup Final Stage
Livingston -:- St. Mirren - 17:00

South Africa - Premier Soccer League
Tshakhuma FC -:- SuperSport United - 14:30
Cape Town City FC -:- Lamontville Golden Arrows - 14:30

Tanzania - Premier League
Kinondoni MC -:- Mwadui - 15:00 Pst
Mtibwa Sugar -:- Ihefu FC - 15:00 Pst
Namungo FC -:- Tanzania Prisons - 15:00 Pst
Gwambina FC -:- Ruvu Shooting - 15:00 Pst
Young Africans -:- Kagera Sugar - 15:00 Pst
Dodoma Jiji FC -:- Coastal Union - 15:00 Pst
Biashara Mara United -:- Simba SC - 15:00 Pst

Tunisia - Ligue I
Etoile du Sahel -:- AS Rejiche - 14:00
AS Slimane -:- Club Africain - 14:00

Uruguay - Primera Division Clausura
Nacional -:- Montevideo Wanderers - 01:45 Pst
Fenix -:- Plaza Colonia - 14:00 Pst
Danubio -:- Club Atletico Penarol - 21:00 Pst
Boston River -:- Cerro Largo - 23:15 Pst

Vietnam - V-League
FLC Thanh Hoa -:- Viettel - 11:00
Than Quang Ninh -:- Da Nang - 12:00
Ho Chi Minh City FC -:- Hong Linh Ha Tinh - 13:15

Australia - W-League
Canberra United FC -:- Melbourne Victory - 06:05 Pst
Canberra United FC 0:0 Perth Glory - 06:05 55'
Perth Glory -:- Brisbane Roar FC - 11:05 Pst

England - WSL
Arsenal -:- West Ham United - 13:00
Manchester United -:- Birmingham City - 13:00
Brighton & Hove Albion -:- Manchester City - 15:00
Bristol City WFC -:- Chelsea FC Women - 15:00
Tottenham Hotspur -:- Everton - 15:30

Spain - Primera Division
Valencia -:- Deportivo La Coruna - 10:15
Rayo Vallecano -:- Espanyol - 11:00 Pst
Atletico Madrid -:- Sevilla - 13:00
Dostlarınla Paylaş

Futbol Nəticələri | Tatli.Biz
Tatli.Biz saytında Futbol Nəticələrinə baxa bilərsiniz
futbol, idman, topaz, nəticələr, inşa, bədii, bayatı, abdulla, molla, edebiyyat, layla, meqaleler, melumatlar, haqqinda, abbas sehet, qoşma, şeir

Saytda 70 nəfər

Mp3 Axtar, Video Axtar, Şəkil Axtar, Məlumat Axtar, Kinolar, Seriallar, Android Dünyası, Hansı gün doğuldun?, Instagram-dan video(şəkil) yüklə, İşığa borcunu öyrən, Qaza borcunu öyrən, Suya borcunu öyrən, Whatsapp Plus 2021, Instagram Plus, Youtube Plus, Online Dərsliklər, Inşalar toplusu, Atalar Sözləri və Məsəllər, Geniş Kitabxana, Qadın Dünyası, Bürclərin Sirri, Islam Aləmi, Aforizmlər - Dahilərin sözləri, Online Xəritə, Koronavirus canlı izlə(COVID-19, II Dərəcə Tənlik Hesabla, Futbol Nəticələri, Idman Xəbərləri, Namaz vaxtları, Valyuta Məzənnəsi, Valyuta Hesabla, Webmoney Hesabla(WMR), Online Tərcümə, Tapmacalar, Bürc-il Yoxla, Doġum gününü hesabla, Ideal çekini hesabla, Imtahan nəticələrini hesabla, Mətni Fərqli Yaz, X - O Oyunu, Dama Oyunu, Online Sehr, Online Hesablayıcı, Mp3 Məlumatını Dəyiş, Silinmiş şəkillərin geri qaytarılması, Wap+Web Skaner, Domen Yoxla, IP Axtar, Qrab Yarat, Kodlaşdırma, Simvol Kodları, Hərf Kodları, Rəng Kodları, Saytın şəklini çek, Telefon modelini dəyiş, Smayl düzəlt, Icon düzəlt, Button düzəlt, Lətifələr, Qurani Kərim - Səsli(Azərbaycanca), Qurani Kərim - Səsli(Türkcə), Qurani Kərim - Səsli(Rusca), Qurani Kərim - Səsli(Ərəbcə), Nağıllar, Dərman Axtar(Qiyməti), Tanınmış Simalar, Maraqlı Məlumatlar, Moda - Gözəllik, Sağlamlıq, Ailə və Uşaq, Show Biznesdən xəbərdar olmaq üçün bizi izləyin, Show Biznes, Qarışıq Xəbərlər, Online Foto, Ən Son Xəbərlər, Koronavirusla Mübarizə Testi
xml | xml2 | html | ror | wikipedia | media

©Tatli.Biz 2010-2021