Tatli.Biz > Futbol Nəticələri | Tatli.Biz

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Brazil - Serie A
Sao Paulo 1:0 Fortaleza - 00:15 FT
Internacional 2:0 Santos FC - 00:30 FT
Vasco da Gama 2:0 Sport Recife - 01:00 FT

International - Champions League Final Stage
Barcelona -:- Bayern Munich - 21:00

Russia - Premier League
Arsenal Tula -:- FC Ufa - 17:00
PFC Sochi -:- Khimki - 18:00
Spartak Moscow -:- FK Akhmat - 19:00

Belgium - First Division A
Royal Excel Mouscron -:- KV Mechelen - 19:00

Bulgaria - First Professional League
Ludogorets Razgrad -:- Slavia Sofia - 19:00

Croatia - 1. Division
NK Varazdin -:- HNK Gorica - 20:00

Finland - Veikkausliiga
Haka -:- KuPS - 17:30
FC Inter -:- HIFK - 17:30
FC Lahti -:- RoPS - 17:30

Hungary - NB I
MTK Budapest -:- Ferencvaros - 18:15

Ireland - Premier Division
Dundalk -:- Waterford FC - 18:45
Cork City -:- Sligo Rovers - 20:45

Italy - Serie B Relegation Playoff
Perugia -:- Pescara - 21:00

Mexico - Liga MX Guard1anes
Atlas 1:2 Toluca - 02:00 FT
CF America 3:1 Santos - 04:00 FT

International - Club Friendlies
SoenderjyskE -:- Silkeborg - 12:00
Hertha Berlin -:- Viktoria Koeln 1904 - 16:00
Salzburg -:- SK Dynamo Ceske Budejovice - 18:00
Almere City FC -:- RKC Waalwijk - 18:30
FC Groningen -:- PEC Zwolle - 19:00
Rodez -:- Montpellier - 19:00
Metz -:- Sochaux - 19:00

Netherlands - Eredivisie Comeback
Willem II -:- VVV-Venlo - 18:45

Egypt - Premier League
El Gounah -:- Al-Ittihad Al-Sakandary - 16:00
Wadi Degla FC -:- El Hodood - 18:30
Al Masry -:- Ismaily SC - 18:30
El Entag El Harby -:- Al Ahly - 21:00

Estonia - Meistriliiga
FC Kuressaare -:- FCI Levadia - 18:00
Tammeka -:- Flora Tallinn - 18:30

Iceland - Urvalsdeild
KR Reykjavik -:- FH Hafnarfjordur - 20:00
Stjarnan -:- Grotta - 21:15

Norway - 1. Divisjon
Aasane -:- Hamarkameratene - 18:00
Stjoerdals Blink -:- Sogndal - 18:00
Grorud -:- Tromsoe - 18:00
Sandnes -:- KFUM - 18:00
Kongsvinger -:- Stroemmen - 18:00
Ranheim -:- Oeygarden FK - 18:00
Raufoss -:- Jerv - 18:00
Lillestroem -:- Ull/Kisa - 20:30

Poland - FA Cup
Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Znicz Pruszkow - 16:00
KP Jaguar Gdansk -:- Puszcza Niepolomice - 17:00
Sandecja Nowy Sacz -:- Rakow Czestochowa - 17:30
GKS Belchatow -:- Legia Warszawa - 20:30

Serbia - Super Liga
FK Crvena Zvezda -:- FK Spartak Subotica - 19:00

Armenia - Premier League
Alashkert FC -:- Ararat Armenia - 15:30

Armenia - 1. Division
Shirak II -:- Lernayin A. - 15:00
Sevan -:- Urartu FC II - 15:30

Australia - New South Wales
APIA Leichhardt Tigers -:- Western Sydney Wanderers FC Youth - 11:00
Blacktown City FC -:- Sydney Olympic - 11:30

Australia - Northern
Hellenic -:- Mindil Aces - 13:00

Australia - Southern
North Eastern Metro Stars -:- Modbury Jets - 12:45

Australia - Brisbane Premier League
Acacia Ridge FC -:- Centenary Stormers - 12:30

Australia - NPL Youth Queensland
Redlands United U20 -:- Olympic FC U20 - 11:00

Austria - Regionalliga Middle
Bad Gleichenberg -:- Wolfsberger AC (A) - 19:00
Spittal -:- Voecklamarkt - 19:00
SC Gleisdorf -:- SV St. Anna - 19:00
Union Gurten -:- WSC Hertha - 19:00
Sturm Graz (A) -:- Deutschlandsberger SC - 19:00
FC Wels -:- Allerheiligen - 19:00

Austria - Regionalliga West - Salzburg
USK Anif -:- SV Kuchl - 18:00
Seekirchen -:- SV Groedig - 19:00
SAK 1914 -:- St. Johann - 19:00
SK Bischofshofen -:- SV Wals Grunau - 19:00

Austria - Regionalliga West - Tyrol
Schwaz -:- Reichenau - 19:30

Bahrain - Premier League
Muharraq -:- Al Ahli - 18:00
Al-Riffa -:- Busaiteen - 18:00
Al-Najma -:- Al-Hidd - 18:00

Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH
Orasje -:- NK Bratstvo - 17:30

Brazil - Serie C Grp. B
Sao Bento 0:1 Brusque - 01:00 FT

Brazil - Paraense Championship Playoff
Castanhal EC 0:1 Remo - 01:00 FT

Brazil - Sergipano 2nd Group Stage
Sergipe -:- Confianca - 22:45

Bulgaria - Second Professional League
Minyor Pernik -:- Sportist Svoge - 16:45

Canada - Premier League
Forge FC 2:2 Cavalry FC - 02:00 FT

China - Super League Grp. A
Henan Jianye -:- Guangzhou Evergrande - 12:00
Jiangsu Suning FC -:- Shanghai Shenhua - 14:00

Croatia - 2. Division
NK Hrvatski Dragovoljac -:- NK Croatia Zmijavci - 17:30
NK Kustosija -:- NK Sesvete - 17:30
Opatija -:- Hajduk Split B - 18:00
Inter Zapresic -:- Solin - 20:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 1
Frederikssund IK -:- Koege Nord FC - 19:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 2
Taastrup FC -:- GVI - 18:30
Vordingborg -:- B 1908 - 19:00

Denmark - Danmarksserien Grp. 3
B 1913 -:- Marienlyst - 18:45

Denmark - Danmarksserien Grp. 4
IF Lyseng -:- Aarhus Fremad II - 18:30
Kjellerup -:- Vejgaard - 19:00
Tjoerring IF -:- Herning Fremad - 19:00

Estonia - Esiliiga
Maardu Linnameeskond -:- Paernu Jalgpalliklubi - 18:00

Finland - Kakkonen - Lohko A
PEPO Lappeenranta -:- Mikkelin Kissat - 17:30

Finland - Kakkonen - Lohko B
Pargas IF -:- SalPa - 17:30
HJS Akatemia -:- TPV Tampere - 17:30
Atlantis -:- Klubi 04 - 18:00

Germany - Oberliga NOFV-Nord
FC Strausberg -:- SV Victoria Seelow - 20:00

Germany - Oberliga NOFV-Sud
Union Sandersdorf -:- FSV Wacker Nordhausen - 19:00

Iceland - 1. Deild
Fram Reykjavik -:- IBV Vestmannaeyjar - 20:00

Ireland - 1. Division
Galway United FC -:- Longford Town - 20:45
Cabinteely -:- Cobh Ramblers - 20:45
Bray Wanderers -:- UCD - 20:45
Athlone Town -:- Drogheda United - 20:45

Jordan - Premier League
Ramtha SC -:- FC Ma'an - 17:00
Shabab Al-Ordon -:- Al-Salt - 19:30

Lithuania - A Lyga
Riteriai -:- FK Kauno Zalgiris - 18:00

Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai -:- Nevezis - 17:00

North Macedonia - Prva Liga
FK Sileks -:- Pelister - 17:00

Montenegro - 1. CFL
Decic Tuzi -:- Buducnost Podgorica - 20:00

Morocco - Botola Pro
Raja Beni Mellal -:- Difaa El Jadida - 19:00
Renaissance Club Zemamra -:- FUS Rabat - 21:00
FAR Rabat -:- Wydad Casablanca - 21:00
OCK Khouribga -:- Ittihad Tanger - 23:00

Paraguay - Division Profesional - Apertura
Olimpia 2:1 Libertad - 00:30 FT

Qatar - Qatar Stars League
Umm Salal -:- Al-Gharafa - 15:00
Al-Shahaniya -:- Al-Rayyan - 18:30
Al-Duhail SC -:- Al-Khor - 18:30

Russia - PFL Group 3
Metalurg Vidnoe -:- Khimki 2 - 18:00

Saudi Arabia - Premier League
Al Fateh FC -:- Abha - 17:55
Al Feiha -:- Al Shabab - 18:10
Al-Raed -:- Al Hazm - 18:15
Al Ittihad -:- Al-Ettifaq - 19:50

Serbia - Prva Liga
Zarkovo -:- Jagodina - 17:00

Slovakia - 2. Liga
FK Poprad -:- Komarno - 19:00

South Africa - Premier Soccer League
Chippa United -:- Cape Town City FC - 15:30
Highlands Park -:- Mamelodi Sundowns FC - 18:00

South Korea - K-League 1
Seongnam FC -:- Busan I'Park - 12:30

Sweden - 2. Division Norra Goetaland
IFK Tidaholm -:- Ahlafors IF - 19:00
Grebbestads IF -:- Vaenersborgs IF - 19:00
Vaenersborgs FK -:- IFK Aamaal - 19:00

Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
IFK Karlshamn -:- Kristianstad FC - 19:00
Oesterlen FF -:- Haessleholms IF - 19:00

Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
Esloevs -:- IFK Malmoe FK - 19:00

Switzerland - 1. Liga Grp. 1
Chenois -:- Meyrin - 20:00

Uruguay - Primera Division Apertura
Plaza Colonia -:- Defensor Sporting - 20:00
Montevideo City Torque -:- Danubio - 22:30

Uzbekistan - Superliga
Buxoro -:- Bunyodkor Tashkent - 16:00

Mexico - Liga MX Apertura
FC Juarez 0:4 CD Guadalajara Chivas - 01:00 FT
Cruz Azul -:- CF America - 23:00
Dostlarınla Paylaş

Logo
Futbol Nəticələri | Tatli.Biz
Tatli.Biz saytında Futbol Nəticələrinə baxa bilərsiniz
futbol, idman, topaz, nəticələr, inşa, bədii, bayatı, abdulla, molla, edebiyyat, layla, meqaleler, melumatlar, haqqinda, abbas sehet, qoşma, şeir
Saytda 105 nəfər

Mp3 Axtar, Video Axtar, Şəkil Axtar, Məlumat Axtar, Kinolar, Seriallar, Android Dünyası, Hansı gün doğuldun?, Instagram-dan video(şəkil) yüklə, İşığa borcunu öyrən, Qaza borcunu öyrən, Suya borcunu öyrən, Whatsapp Plus 2020, Instagram Plus, Youtube Plus, Online Dərsliklər, Inşalar toplusu, Atalar Sözləri və Məsəllər, Geniş Kitabxana, Qadın Dünyası, Bürclərin Sirri, Islam Aləmi, Aforizmlər - Dahilərin sözləri, Online Xəritə, Koronavirus canlı izlə(COVID-19, II Dərəcə Tənlik Hesabla, Futbol Nəticələri, Idman Xəbərləri, Namaz vaxtları, Valyuta Məzənnəsi, Valyuta Hesabla, Webmoney Hesabla(WMR), Online Tərcümə, Tapmacalar, Bürc-il Yoxla, Doġum gününü hesabla, Ideal çekini hesabla, Imtahan nəticələrini hesabla, Mətni Fərqli Yaz, X - O Oyunu, Dama Oyunu, Online Sehr, Online Hesablayıcı, Mp3 Məlumatını Dəyiş, Silinmiş şəkillərin geri qaytarılması, Wap+Web Skaner, Domen Yoxla, IP Axtar, Qrab Yarat, Kodlaşdırma, Simvol Kodları, Hərf Kodları, Rəng Kodları, Saytın şəklini çek, Telefon modelini dəyiş, Smayl düzəlt, Icon düzəlt, Button düzəlt, Lətifələr, Qurani Kərim - Səsli(Azərbaycanca), Qurani Kərim - Səsli(Türkcə), Qurani Kərim - Səsli(Rusca), Qurani Kərim - Səsli(Ərəbcə), Nağıllar, Dərman Axtar(Qiyməti), Tanınmış Simalar, Maraqlı Məlumatlar, Moda - Gözəllik, Sağlamlıq, Ailə və Uşaq, Show Biznesdən xəbərdar olmaq üçün bizi izləyin, Show Biznes, Qarışıq Xəbərlər, Online Foto, Ən Son Xəbərlər, Koronavirusla Mübarizə Testi
xml | xml2 | html | ror | mp3 | video

©Tatli.Biz 2010-2020