İstifadəçi:Anar kerimxanov/Digər töhfələr
Antarktida redaktə
- Balleni adaları
- 90°E (göl)
- Kilifarevo adası
- Esperanto adası
- Fanaqoriya adası
- Lesidren adası
- Koşava adası
- Zed adaları
- İqlika boğazı
- Qoritsa qayası
- Pasarel adası
- Bilyana adası
- Xorxe adası
- Robert adası
- İngilis boğazı
- Mikalvi buxtası
- Kruni buxtası
- Zahari burnu
- Neqra burnu
- Edvards burnu
- Robert burnu
- Tsepina buxtası
- Somovit burnu
- Batuliya burnu
- Sadala burnu
- Kitçen burnu
- Smirnenski burnu
- Qarinya buxtası
- Divotino burnu
- Beslen adası
- Prisad adası
- Smilets burnu
- Retamales burnu
- Svetulka adası
- Osenovlaq adası
- Oeskus adası
- Redina adası
- Kovaç adası
- Qrod adası
- Çuriçeni adası
- Vilare adası
- Leeve adası
- Onoqur adaları
- Misnomer burnu
- Debelyanov burnu
- Hammer burnu
- Nevestino buxtası
- Katarina burnu
- Fort Vilyam burnu
- Kozloduy buxtası
- Perelik burnu
- Vrabça buxtası
- Yundola buxtası
- Lavrenov burnu
- Uqarçi burnu
- Boil burnu
- Qarvan burnu
- Retije buxtası
- Çernopeyev zirvəsi
- Kribul təpəsi
- Dlaqinya qayası
- Hidra buxtası
- Zornitsa buxtası
- Skesa burnu
- Rove burnu
- Nedelya burnu
- Bilyar burnu
- Sparadok burnu
- Kudelin burnu
- Qostilya burnu
- Tlaçene buxtası
- Draqor təpəsi
- Bardarevo təpəsi
- Qornik təpəsi
- Prilep təpəsi
- Konuş təpəsi
- Vişeqrad təpəsi
- Obzor təpəsi
- Giqen zirvəsi
- İqnatiyev dağı
- Sirius təpəsi
- Tintyava zirvəsi
- Lardiqo zirvəsi
- Oqled zirvəsi
- Çoçoveni nunatakı
- Smin zirvəsi
- Kolobar nunatakı
- Survakari nunatakı
- Mureno zirvəsi
- Draka nunatakı
- Dolen zirvəsi
- Smokinya buxtası
- Çudomir buxtası
- Beripara buxtası
- Baliya burnu
- Leşko burnu
- Qarbel burnu
- Polejan burnu
- Vapa buxtası
- Disilitsa burnu
- Froloş burnu
- Mitev buzlağı
- Lakatnik burnu
- Lista burnu
- Senokos nunatakı
- Amadok burnu
- Lopyan təpəsi
- Siniger nunatakı
- Koburq zirvəsi
- Obidim zirvəsi
- Zanoqe təpəsi
- Eremiya təpəsi
- Qreben təpəsi
- Yarlovo nunatakı
- Kumata təpəsi
- Kokalyane burnu
- Uqain burnu
- İrnik burnu
- Mezdra burnu
- Byevoter burnu
- Esteverena burnu
- Monroye burnu
- Barutin buxtası
- Vokil burnu
- İvaylo buxtası
- Broks zirvəsi
- Mursalitsa zirvəsi
- Strahil zirvəsi
- Ahrida zirvəsi
- Mirovyane zirvəsi
- Zimornitsa zirvəsi
- Fuça zirvəsi
- Bezden zirvəsi
- Kovil nunatakı
- Bohot nunatakı
- Ostruşa nunatakı
- Beadnos nunatakı
- Oreşak zirvəsi
- Qolemani zirvəsi
- Marsa buzlağı
- Patleyna buzlağı
- Embree buzlağı
- Kopsis buzlağı
- Padala buzlağı
- Ellen buzlağı
- Fonfon buzlağı
- Gerila buzlağı
- Rumyana buzlağı
- Delyo buzlağı
- Burdenis buzlağı
- Arapya buzlağı
- Pulpudeva buzlağı
- Mamarçev zirvəsi
- Çakarov zirvəsi
- Ravnoqor zirvəsi
- Kaloyanov zirvəsi
- Dimça zirvəsi
- Mihnevski zirvəsi
- Tikale zirvəsi
- Pirqos zirvəsi
- Humar zirvəsi
- Qovedare zirvəsi
- Duhla zirvəsi
- Marçayevo zirvəsi
- Rilets zirvəsi
- Vrelo zirvəsi
- Karpoş burnu
- Qostun burnu
- Berende butası
- Qalapaqos buxtası
- Muldava buzlağı
- Nesla buzlağı
- Koloş buzlağı
- Biqo dağı
- Perçot dağı
- Qreyam sahili
- Lisiya silsiləsi
- Krasava burnu
- Vartop burnu
- Pripek burnu
- Biser burnu
- Narezne buzlağı
- Loubye sahili
- Blaqun buzlağı
- Doliye buzlağı
- Peyna buzlağı
- Dabrava buzlağı
- Studena burnu
- Predel burnu
- Resus buzlağı
- Tamuris buzlağı
- İliada buzlağı
- Lipen buzlağı
- Kleptuza buzlağı
- Altimir buzlağı
- Dalçev buxtası
- Battenberq təpəsi
- Penka təpəsi
- Dulo təpəsi
- Start təpəsi
Siyasətçilər redaktə
Braziliya bələdiyyələri redaktə
- Kabedelu
- Bandeyranti (Santa-Katarina)
- Passos Maya
- Bon-Jezus (Santa-Katarina)
- Kokal-du-Sul
- Ponte Serrada
- Kalmon
- Palma-Sola (Santa Katarina)
- Timbo-Qrandi
- Nova-İtaberaba
- Arabuta
- Benedito Novo
- San-Joze-du-Sedru
- Ançieta (Santa-Katarina)
- Balneario Qayvota
- Rikeza
- Arvoredu
- Korreya Pinto
- Braço-du-Trombudo
- Atalanta (Santa-Katarina)
- Quaramirim
- Kunya-Pora
- Luzerna
- Pinheyro-Pretu
- Timbe-du-Sul
- Flor-du-Sertao
- Biquaçu
- Rio dos Sedros
- Ranço-Kueymado
- Laserdopolis
- Sul-Brazil
- Otasilio Kosta
- Lebon-Reqis
- İrajuba
- Balneerio Arroio-du-Silva
- Kunyatay
- Santa-Terezinya-du-Proqressu
- Saltu-Velosu
- Marakaya
- Romelandiya
- İtaiopolis
- Treze-de-Mayo
- Araruna (Paraiba)
- Pedra-Lavrada
- Alaqoinya (Paraiba)
Boks redaktə
Güləş redaktə
Pul vahidləri redaktə
- Sentimo
- Albaniya frankı
- Pitkern adaları dolları
- Kiribati dolları
- Dağlıq Qarabağ dramı
- Ermənistan luması
- Tambala
- Butan nqultrumu
- Santim
- Ruanda frankı
- Seyşel rupisi
- Kayman adaları dolları
- Honduras lempirası
- Livan funtu
- Syerra-Leone leonesi
- San-Tome və Prinsipi dobrası
- Komor frankı
- Mozambik metikalı
- Qətər rialı
- Folklend adaları funtu
- Trinidad və Tobaqo dolları
- Yəmən rialı
- Olderni funtu
- Yamayka dolları
- Esvatini lilangenisi
- Dominikan pesosu
- Bermud dolları
- Keniya şillinqi
- Filippin pesosu
- Ermənistan dramı
Dəqiqləşdirmə redaktə
Olimpiya Oyunları redaktə
Astronomiya məqalələrim redaktə
Göydələnlər redaktə
Yaratdıqlarım redaktə
Nobel mükafatı laureatları
- Takaaki Kacita
- Lui Reno
- Robert Milliken
- Nils Dalen
- Klas Arnoldson
- Uilyam Krimer
- Robert Barani
- Artur Makdonald
- Fredrik Bayer
- Corc E. Smit
- Entoni Legget
- Mariya Göppert-Mayer
- Əbdus Salam
- Culio Natta
- Aaron Sixanover
- Sol Perlmutter
- Masatoşi Koşiba
- Aleksey Abrikosov
- Vitali Ginzburq
- Artur Kompton
- Erik Kornell
Fotoqrafiya
Adalar
- Kirov adaları
- Abruka adası
- Kolpina adası
- Bişevo adası
- Kastos
- Adalar adası
- Visovaç adası
- Rava adası
- Prviç adası
- Andipsara (ada)
- Vanikoro adası
- Kanuan adası
Göllər
İnzibati ərazilər
Tarixi binalar
- Belqradın qapıları
- Xarkov Beynəlxalq Aeroportu
- Latviya Milli İncəsənət Muzeyi
- Bolqarıstan Hərb Tarixi Muzeyi
- İlinden
- Vyana İslam mərkəzi
- Mikkel muzeyi
- Halqaşəkilli bulvar
- Klaypeda Dəmiryol Stansiyası
- Auqarten Farfor Manufakturası
Su hövzələri
Şəxslər
- Muxtar Əvəzov
- İosif Lada
- Yevgeni Koşeriu
- Hendrik Adamson
- Auqust Alle
- Ksente Boqoyev
- Teodor Laço
- David Abdulai
- Marsel Berger
- Antoon Postma
- Ray Bequm
- Yohan Stolan
- Nelson Pinedo
- Kreşo Omerzel
- Pietro Diana (rəssam)
- Beki İkala Erikli
- Uilyam Saliçe
- Emmanuel Niyonkuru
- François Çereke
- Aleksandr Çuçelov
- Karl Gerstner
- Peter Farmer
- Anna Senkoro
- Sesiliya Qonzalez Qomez
- Leonardo Benevolo
- Antoni Tu Şihua
- Corc Miller (kriketçi)
- Lex Trzekiakovski
- Uilyam Keyson
- Sudhindra Çandra Dasqupta
- Ziqmunt Bauman
- Ronan Fanninq
- Oddvar Barli
- Hubert Lukot
- Roland Qlavani
- Alenka Qolyevşek
- Daniel Vişer
- Hişam Əl-Otaibi
- Eduardo Blasko Ferrer
- Horasio Quarani
- Robert Pyer Sarrabere
- Robert Anker
- Svennik Hoyer
- Xose Luis Astiqarraqa Lizarralde
- U Ko Ni
- Ramdas Aqarval
- Baxti Belayib
- Sotşa Dlamini
- Andre Salvat
Dağlar və vulkanlar
Əlavələr
- Ən böyük kitabxanaların siyahısı
- Assuriya təqvimi
- Esperanto ədəbiyyatı
- Ümumdünya Esperanto Konqresi
- Albaniya şərabı
- Kosovo avtomobil dövlət yol nişanı
- Kaçkar Dağları Milli Parkı
- Albaniya dövlət bayramları və xüsusi günləri
- Üç Ulduz Nişanı
- Slovakiya Cənnəti Milli Parkı
- Latviya keramikası
- Serbiyada kənd təsərrüfatı
- Maritsa avtomagistralı
- Beska körpüsü
- Dnestryanı rublu
- Tayp 4 Ka-Tsu
- Braziliya içkilərinin siyahısı
- Azərbaycan–Estoniya münasibətləri
- Dar ağacı üzərində sağsağan
- Silah və müharibə alətləri
- Müttəfiqlər
- Trio Mandili
- Armscor AK22
Kino sənəti redaktə
- Qonzalo Veqa
- Marta Rot
- Anna Qodenius
- Oldrix Navratil
- Tadeuş Bartosik
- İrena Malkieviçz
- İrena Netto
- Yan Siesierski
- Yanda Koçeska
- Margit Bara
- Pentti Siimes
- Yataro Kurokava
- Viktor Urruçua
- Laşlo Sinko
- Elisabet Şerer
- Herti Kirxner
- Edit Heerdegen
- Herta Vorell
- Yinpaçi Nezu
- Rafiq Subaye
- İon Besoiu
- Barri Kassin
- Les Lazarovitz
- Kazem Afradniya
Qəzalar redaktə
Futbol məqalələrim redaktə
- Di Stefano mükafatı
- Golden Boy
- Seria A İlin Futbolçusu
- FK Kruoja Pakruojis
- Banants FK
- Şanlıurfaspor (100-cü məqalə)
- Türkiyə Super Liqasının rekordları
- Azərbaycan Futbol Liqasının 2015 yay transferləri
- Azərbaycan Futbol Liqasının 2016–17 qış transferləri
- 2015 Valais kuboku
- Rəvan FK-ın rekordları
- Alan Hardaker kuboku
- La Manqa kuboku
- Haveeru İdman Mükafatları
- Lorik Sana
- Mançester 62 FK
- Konyaspor KİF
- Puertollano CD
- Şkoda Xanti FK
- Okjetpes FK
- Milsami Orhey FK
- Skalitsa MFK
- İnfonet FK
- 2011-12 Estoniya Kuboku
- Jan-Mari Pfaff
- FİFA Əsrin klubu
- Bobriusk Belşina FK
- Kopa Amerika Sentenario
- Xücənd FK
- Volın Lutsk FK
- Vitorul Konstanta FK
- Qızılqum FK
- Panərəb Oyunlarında futbol
- Milli futbol komandalarının ləqəbləri
- FİFA 100
- Aleppo Beynəlxalq Stadionu
- Yadanarbon FK
- Fikayo Tomori
- Uiqan Robin Park FK
- Anyan FK
- Seul E-Lənd FK
- Samuel Armenteros
- Srdan Babiç
- UEFA Avropa Kuboku 2016 A qrupu
- UEFA Avropa Kuboku 2016 B qrupu
- UEFA Avropa Kuboku 2016 C qrupu
- UEFA Avropa Kuboku 2016 D qrupu
- UEFA Avropa Kuboku 2016 E qrupu
- UEFA Avropa Kuboku 2016 F qrupu
- Artyom Fedetskiy
- UEFA Avropa Kuboku 2012 seçmə mərhələ A qrupu
- David Faupala
- Timoti Fosu-Mensah
- Kristofer Nkunku (200-cü məqalə)
- Stefan Lambez
- Boris Smilyaniç
- La Fiorita FK
- Budaq Nəsirov
- Velle N'Diaye
- Brda FK
- Dylan Naputi
- Qualiti Distributors
- Teaoni Teo
- Venus FK
- Stad Boeva
- Samtredia FK
- Covani Lo Selso
- NV Arena
- Kristian Rubio Sivodedov
- Edvinas Girdvainis
- Murad Ağakişiyev
- Olimpiko Regional Arnaldo Busatto stadionu
- Bartlomiey Draqovski (500-cü məqalə)
- Almami Ture
- Tomas Lemar
- Kevin N'Doram
- Teodor Bota
- Şemel Luison
- Fentenoy Yunayted FK
- Aleksandr Syomin
- Eddi O'Hara
- Primo Sentimenti
- Erol Keskin
- George Peebles
- Peter Denton (futbolçu)
- Remi Vogel
- Safet Berişa
- Baqali Dabo
- Konstantin Fratila
- Brayn Hill (futbolçu)
- Moyse Kin
- Altay Semey FK
- London Bari FK
- 2016-17 Azərbaycan Kuboku
- 2016 Joan Kamper kuboku
- Ayaks 5–1 Liverpul (1966)
- Olimpiya Park
- Dinamo-Avto Tiraspol FK
- Şayon Harrison
- Xristofor Hubçev
- Viktor Tsaryov
- Yaron Ben-Dov
- Enzo Benedetti
- Zaxariye Noa
- Əhməd Kurniavan
- Mark Harris
- 2017 Afrika Millətlər Kuboku
- Metodi Kostov
- Covanni Vastola
- Akim Latifu
- Yaku Meyte
- Mark Baeke
- Karlos Verdexo
- Alek Jorjen
- Lorenzo Kalleqari
- Dennis Hacikaduniç
- Lis Musse
- Tayo Edun
- İqnasio Herreyra
- İsmael Diaz
- Qreqor Breynburq
- Kaniggia Elva
- Kavali FK
- Luka de la Torre
- Bennett Sneddon
- Ceyk Fenleyson
- David Neres
- Ben Sanqare
Braziliya futbolu redaktə
- Marselo Qrohe
- İpiranqa FK
- Estansiano FK
- Sokorrense FK
- Operario FK
- Atletika Frankana FK
- Esportiva Velo FK
- Qremio Katanduvense FK
- Trayriense FK
- Riu-Verde FK
- Kaskavel FK
- Makau FK
- Qulerme Ximenez de Souza
- Artur Braziliano Maya
- Metyus Bitenkort
- Aylton Sezar Cunior Alves da Silva
- Marselo Avqusto Matias da Silva
- Radium FK
- Bandeyrante İK
- Fernandopolis FK
- Votorati FK
- Qremio Mauaense FK
Yaponiya futbolu redaktə
Qadın futbolu redaktə
Futzal redaktə
Tennis redaktə
Biologiya redaktə
Oxatma redaktə
Dağ-xizəkçiləri redaktə
Cüdo redaktə
- Antoinette Qasonqo
- Darya Skrupnik
- Ma Yinqnan
- İbrahim Xələf (400-cü məqalə)
- Zak Piontek
- Renik Ceyms
- Martin Miçel
- Mark Odental
- Kiplanqat Sanq
- Kriztian Tot
- Əhməd Qumar
- Derek Sua
- Ramon Pileta
- Monika Ungureanu
- Yiqal Kopinski
- Rodrik Kuku
- Co Mahit
- Qavin Moqopa
- Elios Manzi
- Mihael Zqank
- Aleksandar Kukoly
- Siril Qrossklaus
- Komronşox Ustopiriyon
- Selio Dias
- Şerəli Yurayev
- Kolton Braun
- İslam Monir Suliman
- Kedjau Nabali
- Frank de Vit
- Antoni Liu
- Oumar Kone
- Fred Yannik Uvase
- Gideon van Zul
- Kayl Maksvell
- Aleni Smit
Üzgüçülük redaktə
- Rebekka Heyliger
- Camila Sanmooqan
- Mariama Sou
- Roukaya Mahamane
- Frantz Dorsainvil
- Fatimə Alkərəmova
- Fatema Almahmeed
- Anastasiya Tyurina
- Ey Ey Tet
- Dienov Andres Koka
- Bourhan Abro
- Eloy İmaniraquya
- İbrahim Nişvan
- Lum Zaveli
- Adam Viktora
- Yuri Kisil
- Əhməd Attellesey
- Yesui Bayar
- İrine Preskott
- Maksim İniç
- Emerik Kpeqba
- Pap Yonqa
- Breyv Lifa
- Athoumane Solihi
- Pavel Yuraşek
- Mael Ambonquilat
- Yules Bessan
- Vahan Mkhitaryan
- Federiko Bokkia
- Aleksey Brianskiy
- Ali Xalafalla
- Nikola Muskat
- Lin Pey-vun
- Sonia Aktar
- Noura Mana
- Larayba Seybou
- Bellore Sanqala
- Kristofer Doulinq
- Freddi Elizalde
- Ünsal Fikirci
- Rene Vaqner (üzgüçü)
- Leopoldo Rodes
- Peter Bartşi
- Ruben Roka
- Axmad Dimyati
- Fonq Seov Yit
- Qoyko Arneri
- Rudi Muller
- Alexandro Qaksiola
- Benqt-Olov Almstedt
- Bob Veaton
- Dimitrios Kolovos
- Raul Serkeyra
- Xulio Kabrera
- Bernt Nilsson
- Antonio Saloso
- Engin Ünal
- Korey Olliviyerre
- Dastin Tunes
- Yevgen Almer
- Serxio İrredento
- Gillermo Paçeko
- Brayn Klifford
- Xorxe van Balen
- Marian Slavik
- Abdullah Abdulrahman
- Felipe Tapiya
- Nikolas D'Oriano
- Martin Bau
- Kristof Rasovski
- Florian Vellbrok
- Migel Valente
- Yulian Fletçer
- Martin Melkonian
- Vladislav Mustafin
- Erik Persson
- Coşua Palmer
- Karlos Klaveriye
- Marsin Stolarski
- Yan Zibey
- Andrea Toniato
- Yovana Terziç
- Nikol Merizay
- Ana Sofia Nobreqa
- Ana-Yulia Daskal
- Hamdan Bayusuf
- Driss Lahriki
- David van der Kolff
- Timoti Vinter
- Viktar Staseloviç
- Von Yunq-cun
- Rita Zeqiri
- Talise Lanoe
- Ralf Qoveya
- Oumar Ture
- Tint Myaat
- Antoni Sitraka Ralefi
- Lani Kabrera
- Qabriella Doueyhi
- Katarina Simonoviç
- Pol Arias
- Billi-Skott İrakose
- Tindvende Savadoqo
- Coşua Tibatemva
- Olim Qurbanov
- Fərhan Fərhan
- Meli Malani
- Cordan Agiye
- Dionisio Auqustine
- Santisouk İntavonq
- Haneen İbrahim
- Ava Li N'diaye
- Ammara Pinto
- Mari Əl-Atraş
- Kollen Furqeson
- Sin Qann
- Nikolas Maqana
- Migel Mena
- Anje Tavçar
- Aleksandar Nikolov
- Byörn Hornikel
- Bredli Vinsent
Yüngül atletika redaktə
Ağır atletika redaktə
- Natiq Həsənov
- Sve Sve Vin
- Villen Daqeaqo
- Xu Xiao (ağır atlet)
- Təranə Abbasova
- Yuriko Takahaşi (600-cü məqalə)
- İngeborq Marks
- Nansi Niro
- Evelin Ebhomien
- Kin Moe Nve
- Li Yinqlonq
- Mücahit Yağcı
- Stilyan Qrozdev
- Şota Mişvelidze
- Conatan Munoz
- Anastassiya İbrahimli
- Patrisiya Strenius
- Yürgen Matzku
- Fabio Maqrini
- Kreyq Blutman
- Boadi Santavi
- Antonino Pizzolato (Viki 110000-ci məqalə)
- Yu Donq-yu
- Amar Muşiç
- Velisson Silva
- Hoanq Tan Tay
- Petr Asayonak
- Pan Yonqtao
- İtte Detenamo
Velosiped redaktə
- Vittorio Kasatti
- Daan Maynqheer
- Veli Sadiki
- Elisa Balsamo (velosipedçi)
- Mixaela Ebert
- Tatyana Paller
- Roy Piters
- Hans Olsen (velosipedçi)
- Edqars Riters
- Arvid Pettersson
- Karl Lundquist
- Hyalmar Levin
- Karl Landsberq
- Auqusts Kepke
- Fyodor Borisov
- Otto Yensen (velosipedçi)
- Martin Saterhoq
- Karl Olsen (velosipedçi)
- Karl Qulbrandsen
- Rene Rillon
- Cakes Markault
- Luis Bes
- Artur Stoks (velosipedçi)
- Con Kirk (velosipedçi)
- Fridrixs Boşs
- Yekabs Bukse
- Karlis Kepke
- Yanis Livens
- Yanis Pratnieks
- Aleksis Miçiels
- Pyerre Peynau
- Davidi Askurava
- Aleksandr Vasiukno
- Aleksander Dubçenko
- Bencamin Edelin
- Mark Yurçuk
- Yiri Yanosek
- Anarqiros Sotirakopoulos
- Andrey Strmiska
- Davide Plebani
- Kristaps Veksa
- Yevgeni Kleşçenko
- Korey Frieşuk
- Qustav Dadela
- Brendon Reyd
- Bredli Geym
- Penias Tentani
- Miçal Tomko
- Leonardo Kaze Dos Santos Neto
- Vladislav Sapojnikov
- Arminas Kazlauskis
- Esteban Yaffar
- Viesturs Morozs
- Maliek Bundloss
- Kohey Yoşii
- Tobias Franek
- Feddison Flanders
- Kristofer Mireles Suazo
- Anderson Ezekiel De Souza Filyo
- Ceyms Braun (BMX sürücüsü)
- Mattiya Furlan
- Bense Buyaki
- Rojerio Dos Reys
- Yulian Şmidt
- Steven Sisar
- Tomas Zula
- Yan Svub
- Cukia Yoşimura
- Romain Rikkardi
- Killan İsidore
- Vouter Segers
- Migel Alexandro Kaliksto Lopez
- Yevgeni Komarov
- Qonzalo Molina
- Mark Link
- Tore Navrestad
- Barri Nobles
- Coşua Kallan
- Aleksandr Katuşev
- Federiko Villeqas
- Cimmi Terkelsen
- Alfredo Kampo
- Ramiro Marino Karlomaqno
- Amidou Mir
- Niklas Laustsen
- Yoşitaku Naqasako
- Kay Sakakibara
- Romain Mahiyeu
- Renod Blank
- Daniel Franks
- Kristens Krigers
- Deyv Van Der Burq
- Martiyn Yaspers
- Castin Posi
- Yoris Harmsen
- Silvain Andre
- Korben Şarrah
- Cared Qarsiya
- Trent Cons
- Tre Vayt
- Talat Tunçalp
Atıcılıq redaktə
- David Munoz
- Marko Karilyo
- Mikloş Tatray
- Piotr Daniluk
- Rosane Evald
- Ester Barruques
- Urata Rama
- Karina Qarsiya
- Yarimar Merkado
- Nina Balaban
- Cennifer Hens
- Yelizaveta Korol
- Kim Eun-hye
- Tatyana Dekanoviç
- Aleksander Molerio
- Çafik Bouaoud
- Cek Rossiter
- Xulio İemma
- Yunq Yi-geun
- Hamada Talat
- Filip Nepeyçal
- Milenko Sebiç
- Gernot Rampler
- Mixael Yanker
- Vadim Skorovarov
- Xorxe Diaz
- Abdullah Hel Baki
- Xraçik Babayan
- Pouria Norouzian
- Lukas Kojenieski
- Naoya Okada
- Aleksander Şmirl
- Milutin Stefanoviç
- Kim Hyeon-yun
- Xorxe Qrau
- Bleyk Bləkbörn
- Samuil Donkov
- Atallah Əl-Anazi
- Conatan Vonq
- Akiko Sato
Turnirlər redaktə
- 2002 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı
- 2015 Dünya Oxatma Çempionatı
- 1999 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı – Qadınlar 58 kq
- 2007 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı
- 2007 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı – Kişilər 62 kq
- 2014 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı
- 2014 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı – Qadınlar 69 kq
- 1999 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı – Kişilər 77 kq
- 1999 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı – Kişilər 62 kq
- Ağır atletika 2014 Birlik Oyunlarında – Kişilər 77 kq
- 2015 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı – Kişilər 85 kq
- 2013 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı
- 2016 UEC Avropa Trek Çempionatı – Kişilər komanda yarışı
- 2016 UEC Avropa Trek Çempionatı – Kişilər 1 km zaman yarışı
- 2016 UEC Avropa Trek Çempionatı – Kişilər seçmə yarışı
- 2016 Ağır atletika üzrə Avropa Çempionatı
- 1998 Ağır atletika üzrə Dünya Çempionatı
Seçilmişlər və siyahılar redaktə
Anime və manqalarım redaktə
Dəqiqləşdirmə redaktə
Olimpiya Oyunları 2016 məqalələrim redaktə
Olimpiya Oyunları 2008 məqalələrim redaktə
Olimpiya Oyunları 2010 məqalələrim redaktə
- Ermənistan 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Seneqal 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Samoa 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Andorra 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Qayana 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya Oyunlarında
- Niger 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Esvatini 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Efiopiya 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Nauru 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- İordaniya 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Qabon 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Vyetnam 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Palau 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında
- Livan 2010 Yeniyetmələrin Yay Olimpiya oyunlarında